Montreal Impact blisko pozyskania Bojana Krkicia

Montreal Impact blisko pozyskania Bojana Krkicia fot. ESPN
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Marca

Jak pisze „Marca”, nowym zespołem Bojana Krkicia będzie najprawdopodobniej Montreal Impact.

Umowa hiszpańskiego napastnika ze Stoke City wygasa 30 czerwca 2020 roku, ale strony zapewne pożegnają się już tego lata. W ostatnim czasie w kierunku Krkicia spoglądało kilka klubów z Hiszpanii, w tym Granada oraz Mallorca, a także Bordeaux. Wszystko wskazuje jednak na to, że wyląduje on w MLS. Działacze zespołu z Montrealu pracują nad transferem 28-latka.

Jednokrotny reprezentant Hiszpanii trafił do Stoke w 2014 roku z Barcelony, w której szkolił się przez wiele lat. W poprzednich sezonach angielski klub wypożyczał go do Mainz oraz Deportivo Alavés. Wcześniej uznawany swego czasu za wielki talent atakujący grał również w Romie, Milanie oraz Ajaksie.

Jeśli chodzi o ostatni sezon, Krkić wybiegał 21 razy na murawy Championship. Zdobył jedną bramkę.

W przypadku finalizacji transferu Montreal Impact będzie pierwszym zespołem spoza Europy w karierze 28-latka. Ekipa z Kanady zajmuje obecnie szóste miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej MLS.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: IFAB podjął decyzję. PIĘĆ zmian do końca sezonu 2020/2021 OFICJALNIE: IFAB podjął decyzję. PIĘĆ zmian do końca sezonu 2020/2021 Inter Mediolan gotowy na sprzedaż Eriksena?! Inter Mediolan gotowy na sprzedaż Eriksena?! Kapitan rezerw Borussii Dortmund trafi do Ekstraklasy?! Kapitan rezerw Borussii Dortmund trafi do Ekstraklasy?! OFICJALNIE: Sobota odszedł z St. Pauli. Czas na Ekstraklasę?! OFICJALNIE: Sobota odszedł z St. Pauli. Czas na Ekstraklasę?! Premier League potwierdziła terminy letniego okresu transferowego. Dodatkowe okno w październiku [OFICJALNIE] Premier League potwierdziła terminy letniego okresu transferowego. Dodatkowe okno w październiku [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Największy transfer w historii macedońskiej ligi OFICJALNIE: Największy transfer w historii macedońskiej ligi OFICJALNIE: Milan wykupił Simona Kjæra OFICJALNIE: Milan wykupił Simona Kjæra

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy