Mourinho chce zatrzymać w drużynie Adána

Mourinho chce zatrzymać w drużynie Adána fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Marca

José Mourinho zamierza podjąć ostatnią próbę przekonania drugiego bramkarza Realu Madryt, Antonio Adána, do pozostanie w klubie na kolejny sezon.

Real Madryt obecnie bardzo interesuje się sprowadzeniem do drużyny drugiego bramkarza, który byłby w stanie zastąpić Ikera Casillasa, gdyby tylko zaszła taka potrzeba. Kapitan Królewskich ma niekwestionowane miejsce w pierwszy składzie, co komplikuje nieco sprowadzenie wartościowego zmiennika, który większość sezonu przesiedziałby jednak na ławce rezerwowych.

José Mourinho wyraża zadowolenie z pracy jaką na treningach wykonuje Adán. Nie ukrywa również, że młody Hiszpan bardzo się rozwinął w ciągu ostatniego czasu.

Adán jest świadomy swojej aktualnej sytuacji w Realu Madryt i chciałby poszukać nowej drużyny, w której byłby zawodnikiem pierwszego składu. Wie, że będąc cieniem Ikera Casillasa, nigdy tak naprawdę się nie wybije i może nie doczekać się swojej szansy.

Rozmowy między Adánem, a klubem rozpoczną się dopiero po towarzyskim spotkaniu, które Królewscy rozegrają tego lata w Kuwejcie. Antonio Adána wiąże z Realem Madryt jeszcze dwuletni kontrakt.

Jeżeli Mourinho nie znajdzie piłkarza na jego miejsce to tylko wysoka oferta może skłonić zarząd Królewskich do sprzedania Antonio Adána. Problemem dla mniejszych drużyn może być jednak wysoka klauzula odstępnego za tego zawodnika.

Inne rozwiązanie to wypożyczenie zawodnika lub sprzedanie go z wcześniejszym zagwarantowaniem sobie opcji pierwokupu.

24-letni Adán wie, że to najwyższy czas, aby w końcu zacząć grać w pierwszym składzie. Pierwszą drużyną, która wyraziła zainteresowanie tym młodym bramkarzem jest hiszpańskie Deportivo la Coruña.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position” Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy