Mourinho zatrzymał transfer pomocnika

Mourinho zatrzymał transfer pomocnika
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: BBC

José Mourinho zatrzymał sprzedaż Johna Obi Mikela.

Nigeryjczyk od kilku tygodni nosi się z zamiarem opuszczenia Stamford Bridge, gdyż ma dosyć pełnienia roli zmiennika. Portugalski szkoleniowiec ceni jednak 28-latka, uważając go za ważnego zawodnika zespołu i robi wszystko, by zatrzymać go w Londynie.

Pomocnik był właściwie o krok od przeprowadzki do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, lecz jego transfer do Al Ain nie zostanie sfinalizowany. Choć szejkowie proponowali "The Blues" 11 milionów funtów, zdanie Mourinho okazało się decydujące.

"The Special One" porozmawiał raz jeszcze z piłkarzem i wytłumaczył mu, że chce go mieć w zbliżającej się kampanii. 52-latek miał obiecać zawodnikowi, że na pewno dostanie swoją szansę.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy