Mourinho zignorował wytyczne rządu. Sekretny trening Tottenhamu [WIDEO]

Mourinho zignorował wytyczne rządu. Sekretny trening Tottenhamu [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: London Evening Standard | The Sun

José Mourinho zorganizował potajemną sesję treningową dla kilku piłkarzy Tottenhamu i nie poinformował o tym fakcie władz klubu.

Drużyny w Niemczech zaczynają powoli wracać do normalnych zajęć w ośrodkach treningowych i przygotowują się do wznowienia rozgrywek na początku maja.

W pozostałych krajach są obecnie prowadzone rozmowy na ten temat i wciąż nie jest jasne kiedy oraz na jaki zasadach piłkarze będą mogli powrócić do wykonywania swojego zawodu.

Na dalszy rozwój wypadków w tej sprawie postanowił nie czekać José Mourinho. Portugalczyk zorganizował potajemna sesję treningową dla Davinsona Sáncheza, Ryana Sessegnona (widoczni na poniższym nagraniu) i Tanguya Ndombele w jednym z parków w Barnet (północna część Londynu), w którego pobliżu wszyscy mieszkają.

Szkoleniowiec Tottenhamu nie poinformował o swoim pomyśle władz klubu i na dodatek wraz z piłkarzami dał się nagrać/sfotografować w trakcie prowadzonych zajęć.

Naturalnie szereg materiałów dotarł do brytyjskich bulwarówek, które nagłośniły całą sprawę i wywołały burzę w Anglii na temat nieodpowiedzialnego zachowania Portugalczyka oraz jego zawodników, którzy zignorowali zalecenia rządu wynikające z pandemii koronawirusa.

Swoje niezadowolenie wyrazili także właściciele „Kogutów”, którzy na razie tylko upomnieli José Mourinho. Portugalczyka mogą czekać jeszcze inne poważne konsekwencje, ponieważ „The Sun” sugeruje, że jego postępowaniem zainteresowała się londyńska policja.Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Rodman wysłał wiadomość do Andrei Petagnii. „Buldożer” ma do wypełnienia misję Rodman wysłał wiadomość do Andrei Petagnii. „Buldożer” ma do wypełnienia misję UEFA bezlitosna dla lidera tureckiej Süper Lig. OFICJALNIE: Trabzonspor wykluczony z europejskich pucharów UEFA bezlitosna dla lidera tureckiej Süper Lig. OFICJALNIE: Trabzonspor wykluczony z europejskich pucharów Bielik o kontuzji: Chyba jestem jednym z nielicznych, którzy zyskali na pandemii Bielik o kontuzji: Chyba jestem jednym z nielicznych, którzy zyskali na pandemii Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy