Moussa Dembélé ze zgodą na transfer? Manchester United w gotowości

Moussa Dembélé ze zgodą na transfer? Manchester United w gotowości fot. Moussa Dembele I Instagram
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sports

Rosną szanse na hitowy transfer Moussy Dembélé, którego na swoim celowniku ma m.in. Manchester United.

23-latek to długofalowy cel „Czerwonych Diabłów”, o którego zabiegano już w dwóch ostatnich oknach transferowych. Pomimo tego za każdym razem „Les Gones” odrzucali ich zakusy, tłumacząc się chęcią zatrzymania środkowego napastnika w zespole.

Wygląda jednak na to, że postawa Francuzów może zmienić już latem. Wskazywałyby na to słowa Jean-Michela Aulasa, prezesa klubu.

– Na stole mamy już kilka ofert za naszych zawodników. Zapewniam, że sprzedamy zawodników żądnych zmiany pracodawcy. Odejdą oni tam, dokąd będą chcieli – oznajmił.

Stacja Sky Sports reaguje na to, informując, że po zakończeniu obecnego sezonu Manchester United będzie miał duże szanse na transfer atakującego, który w trwających rozgrywkach strzelił już 20 goli i dorzucił do tego wyniku siedem ostatnich podań. Przy tym wszystkim warto wiedzieć, że operacja z udziałem Moussy Dembélé z pewnością pochłonęłaby minimum 50 milionów euro.

Wcześniej Francuzem interesowały się takie kluby jak Juventus, Paris Saint-Germain czy Chelsea. Niewykluczone zatem, że latem będziemy świadkami zaciętej walki o angaż środkowego napastnika, któremu ponoć najbliżej do Old Trafford.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy