Moyes chce pomocnika Interu

Moyes chce pomocnika Interu
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Daily Telegraph

Fredy Guarin jest kolejnym pomocnikiem, który latem miałby przyjść na ratunek drużynie Manchesteru United.

Kolumbijczyk, który jest zdecydowanie jednym z wyróżniających się piłkarzy Interu Mediolan, był bliski opuszczenia klubu w styczniu, lecz wówczas jego transfer do Juventusu zakończył się fiaskiem. 

Nadal pojawiają się jednak opinie, że 27-latek nie jest zadowolony z postawy zespołu i chętnie odszedłby do silniejszej drużyny, gdyby tylko pojawiła się atrakcyjna oferta. Ta może napłynąć z Manchesteru, gdzie od dłuższego czasu poszukiwany jest światowej klasy pomocnik.

Menadżer "Czerwonych Diabłów" jest ponoć ogromnym zwolennikiem talentu byłego piłkarza FC Porto, do tego stopnia, że oprócz gotówki jest skłonny zaoferować Interowi także Javiera Hernandeza. Wszystko po to, by mieć w swoich szeregach kreatywnego zawodnika. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?! Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy