Moyes wróci do pracy?! Szkot gotowy do podjęcia negocjacji

Moyes wróci do pracy?! Szkot gotowy do podjęcia negocjacji
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sports

David Moyes od 16 maja 2018 roku pozostaje bez pracy. Wygląda jednak na to, że już niedługo szkocki menedżer ponownie wróci na ławkę trenerską.

Według informacji „Sky Sports”, 55-latek jest otwarty na rozmowy z Southampton, które właśnie zwolniło Marka Hughesa. „Święci” poinformowali, że w środowym meczu przeciwko Tottenhamowi na ławce trenerskiej zasiądzie dotychczasowy asystent Walijczyka, Kelvin Davis.

W międzyczasie klub poszukuje nowego szkoleniowca, a jedną z rozważanych kandydatur ma być David Moyes, który w ostatnim czasie trenował West Ham United. Szkot posiada już doświadczenie w przejmowaniu drużyny w trakcie sezonu. Tak właśnie było w przypadku zatrudnienia w ekipie „Młotów”, gdy rozpoczął pracę na początku listopada.   

Jak dotąd 55-latek w swojej karierze trenerskiej prowadził sześć drużyn. Oczywiście najdłużej pracował w Evertonie, gdzie został wypatrzony przez sterników Manchesteru United. Na Old Trafford miał być następcą sir Aleksa Fergusona, jednak mimo początkowego dużego kredytu zaufania wytrzymał na stanowisku tylko do kwietnia 2014 roku. Obowiązki wówczas przejął od niego tymczasowo Ryan Giggs, aż zatrudniono Louisa van Gaala.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy