MŚ U-20: Kadra Portugalii
2015-05-08 16:00:11; Aktualizacja: 10 lat temu
Selekcjoner młodzieżowej reprezentacji Portugalii podał nazwiska 21 piłkarzy, którzy wezmą udział w nadchodzących Mistrzostwach Świata do lat 20.
Tegoroczny młodzieżowy mundial odbędzie się miedzy 30 maja a 20 czerwca w Nowej Zelandii. W gronie zawodników powołanych na tę imprezę przez Hélio Sousę dominują piłkarze występujący na co dzień w rodzimych rozgrywkach. Warto również dodać, że w kadrze Portugalii na ten turniej znalazł się Tomás Podstawski. Ojcem pomocnika FC Porto jest Polak.
Przypominamy również, że Stany Zjednoczone swój udział w mistrzostwach rozpoczną od rywalizacji w grupie C, w której zmierzą się z Katarem, Kolumbią i Senegalem.
KADRA PORTUGALIIPopularne
BRAMKARZE:
André Moreira (Moreirense),
Guilherme Oliveira (Sporting Lizbona),
Tiago Sá (Braga).
OBROŃCY:
Dinis Almeida (CF Réus),
Domingos Duarte (Sporting Lizbona),
João Nunes (Benfica),
Mauro Riquicho (Sporting Lizbona),
Rafa (FC Porto),
Rebocho (Benfica).
POMOCNICY:
Estrela (Orlando City),
Francisco Ramos (FC Porto),
Janio Bikel (Heerenveen),
Raphal Guzzo (GD Chaves),
Marcos Lopes (Lille),
Tomás Podstawski (FC Porto).
NAPASTNICY:
André Silva (FC Porto),
Gelson Martins (Sporting Lizbona),
Gonçalo Guedes (Benfica),
Ivo Rodrigues (Vitória Guimarães),
João Vigário (Vitória SC),
Nuno Santos (Benfica).











![To może oznaczać transfer z Legii Warszawa! Ważna zmiana [OFICJALNIE]](img/photos/110820/170x113/steve-kapuadi.jpg)



![Transfery - Relacja na żywo [24/12/2025]](img/photos/113061/170x113/relacja-24122025.jpg)



![To może oznaczać transfer z Legii Warszawa! Ważna zmiana [OFICJALNIE]](img/photos/110820/90x60/steve-kapuadi.jpg)



![Transfery - Relacja na żywo [24/12/2025]](img/photos/113061/90x60/relacja-24122025.jpg)




