Mundial U-20: Składy na Polska - Tahiti

Mundial U-20: Składy na Polska - Tahiti
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: FIFA

Znamy składy na niedzielny mecz grupy A Mistrzostw Świata do lat 20 pomiędzy Polską a Tahiti.

Podopieczni Jacka Magiery rozpoczęli rozgrywany na własnym terenie turniej od porażki z Kolumbią 0:2. Tahiti przegrało z kolei z Senegalem 0:3.

W porównaniu do spotkania z Kolumbijczykami dzisiaj w jedenastce biało-czerwonych znaleźli się Jakub Bednarczyk, Adrian Łyszczarz, Marcel Zylla oraz 17-letni Nicola Zalewski, który szkoli się w Romie.

Pierwszy gwizdek o 20:30.

POLSKA U-20: Majecki; Bednarczyk, Szota, Sobociński, Stanilewicz, Łyszczarz, Slisz, Zylla, Kopacz, Zalewski, Steczyk.
Ławka:
Nawrocki, Puchacz, Gryszkiewicz, Walukiewicz, Makowski, Bogusz, Mleczko, Skoras, Benedyczak, Niemczycki.

TAHITI U-20:
Pito; Liparo, Teumere, Tehaamoana, Morgant, Bremond, Tufariua, Holozet, Tehau, Vivi, Kaspard.
Ławka:
Capel, Tave, Amau, Heitaa, Boube, Beaumert, Tamatai, Araneda, Ferrand, Maro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy