Mundo Deportivo: Barcelona wytypowała następcę Daniego Alvesa
2016-03-23 11:59:12; Aktualizacja: 9 lat temu
Barcelona zamierza sprowadzić Héctora Bellerína.
Prawy obrońca Arsenalu wyrasta na czołowego zawodnika "Kanonierów", choć rozgrywa dopiero swój pierwszy pełny sezon jako podstawowy zawodnik. 21-latek imponuje szybkością i grą w ofensywie, która nie uszła uwadze na Camp Nou, gdzie Hiszpan rozpoczynał swoją karierę.
Bellerín znalazł się na dzisiejszej okładce "Mundo Deportivo", które przekonuje że Katalończycy w bliżej nieokreślonej perspektywie chcą przeprowadzić jego transfer. Młodzieżowy reprezentant kraju miałby zostać następcą Daniego Alvesa.
Zwolennikami takiej transakcji są zapewne również piłkarze Barcelony. Po pierwszym spotkaniu zakończonego w zeszłym tygodniu dwumeczu w 1/8 Ligi Mistrzów, Gerard Pique oraz Andres Iniesta zachwalali młodego defensora na łamach mediów, a wcześniej osobiście pofatygowali się do szatni Arsenalu, by złożyć mu gratulacje z powodu udanego występu.Popularne
Mistrzowie Hiszpanii muszą liczyć się jednak z konkurencją ze strony innych drużyn zainteresowanych Bellerínem. W tym gronie wymienia się Bayern Monachium, PSG oraz kluby z Manchesteru.










![Złoty But: Czy ktoś im zagrozi? Bramkostrzelne trio odjeżdża rywalom [TOP 15]](img/photos/92419/170x113/zloty-but.jpg)
![Nicola Zalewski receptą na bolączki Atalanty. Asysta reprezentanta Polski zaważyła o zwycięstwie [WIDEO]](img/photos/110188/170x113/nicola-zalewski.jpg)



![Bramka turnieju na otwarcie Pucharu Narodów Afryki? Mamy mocnego kandydata [WIDEO]](img/photos/113824/170x113/xyz.jpg)


![Złoty But: Czy ktoś im zagrozi? Bramkostrzelne trio odjeżdża rywalom [TOP 15]](img/photos/92419/90x60/zloty-but.jpg)
![Nicola Zalewski receptą na bolączki Atalanty. Asysta reprezentanta Polski zaważyła o zwycięstwie [WIDEO]](img/photos/110188/90x60/nicola-zalewski.jpg)



![Bramka turnieju na otwarcie Pucharu Narodów Afryki? Mamy mocnego kandydata [WIDEO]](img/photos/113824/90x60/xyz.jpg)






