M’Vila i Dodô piłkarzami Interu

M’Vila i Dodô piłkarzami Interu fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Gianluca Di Marzio

Inter Mediolan w końcu doszedł do porozumienia w sprawie transferu Yanna M’Vili z Rubina Kazań oraz Dodô z AS Romy. Obaj zawodnicy przejdą jutro testy medyczne i podpiszą kontrakty z nowym klubem.

Walka pomiędzy klubami ze światowej czołówki o pozyskanie 23-letniego Francuza toczyła się od dłuższego czasu. Sam zawodnik preferował jednak Inter Mediolan i jego przenosiny do tej drużyny były coraz bliżej. M’Vila już jakiś czas temu ustalił warunki indywidualnego kontraktu z nowym pracodawcą, kwestią otwartą pozostawało zakończenie rozmów między klubami. Teraz wydaje się, że do zamknięcia pozostały jedynie formalności, a sam transfer M’Vili z Rubina do Interu stał się faktem. Pomocnik zostanie wypożyczony na rok z opcją wykupu za 8 milionów euro. 
 
Razem z Francuzem w nowym klubie ma zostać zaprezentowany José Rodolfo Pires Ribeiro, czyli popularny Dodô, występujący obecnie w Romie. Obrońca, którego umiejętności wielkim fanem jest sam Walter Mazzari, podobnie jak M’Vila ma zostać wypożyczony, tyle że na dwa lata. W umowie 22-latka również zawarty zostanie zapis o prawie pierwokupu dla Interu, wynoszącym 7 milionów. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy