Na Edenie Hazardzie nie koniec. Real Madryt planuje pozyskać jeszcze jedną supergwiazdę

Na Edenie Hazardzie nie koniec. Real Madryt planuje pozyskać jeszcze jedną supergwiazdę fot.
Mateusz Michałek
Źródło: Philippe Carayon I Canal + I AS

Philippe Carayon z Canal+ twierdzi, że jeśli Realowi Madryt uda się ostatecznie pozyskać Edena Hazarda, a wydaje się, że transfer Belga jest o krok od realizacji, „Królewscy” rozpoczną starania o podpis Mohameda Salaha.

Po weekendzie Real ma potwierdzić zakontraktowanie Luki Jovicia z Eintrachtu Frankfurt, a już po finale Ligi Europy, który odbędzie się 29 maja - Hazarda. Zdaniem Carayona po zakończeniu wielkiej transferowej sagi z belgijskim skrzydłowym w roli głównej madrytczycy rozpoczną kampanię mającą na celu pozyskanie Salaha. - Po finalizacji transferu Hazarda Real spróbuje sprowadzić Salaha. Celem jest stworzenie zupełnie nowego ofensywnego tercetu - mówi dziennikarz.

Według powyższego źródła, oprócz Hazarda, władze „Królewskich” widzą w nim właśnie gwiazdora Liverpoolu. Biorąc pod uwagę to, jak trudne może być zakontraktowanie Egipcjanina, wydaje się, że to plan na najbliższe okna, a niekoniecznie samo lato. Z drugiej strony - obecnie na rynku transferowym w każdej chwili zdarzyć się może dosłownie wszystko.

Kilka tygodni temu Salaha z Realem łączył już „AS”. Doniesienia te zostały jednak szybko zdementowane przez brytyjskie media i otoczenie 26-latka.

Pewne jest jedno, jeśli Salah faktycznie odejdzie w najbliższym czasie z Liverpoolu, zostanie jednym z najdroższych zawodników w historii. Jego umowa z „The Reds” jest ważna do 30 czerwca 2023 roku, co sprawia, że klub z Anfield może zażyczyć sobie za niego gigantyczne pieniądze.

Odkąd Salah w 2017 trafił do Liverpoolu, rozegrał w jego koszulce 103 mecze. Zdobył w nich 70 bramek i zaliczył 29 asyst.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy