Nabór do redakcji Transfery.info - LATO 2013

Nabór do redakcji Transfery.info - LATO 2013
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Transfery.info.

Okno transferowe trwa już kilka tygodni, pora najwyższa więc na kolejną odsłonę naboru do redakcji Transfery.info.

Poszukujemy ludzi sprawnie posługujących się językiem polskim, orientujących się bardzo dobrze w świecie piłki nożnej, polskiej lub zagranicznej. 
 
Istnieje możliwość mniej lub bardziej intensywnej współpracy.
 
Szukamy przede wszystkim osób kreatywnych, które chętnie podejmują się wywiadów z ludźmi ze świata futbolu, wykazują się własną inicjatywą i mogą wnieść dużo pozytywnej świeżości do tak dużego projektu, jakim są Transfery.info. Szczególnie pożądanymi cechami są pracowitość, sumienność, otwartość na rozwój. 
 
 
W ramach współpracy istnieje możliwość zaliczenia pratyk studenckich, czy podobnych.
 
Jeśli chcesz rozwinąć swój dziennikarski warsztat, zbudować sobie podstawy pod przyszłą karierę redaktora, być bliżej piłkarskiego świata niż dotychczas, i najważniejsze, zdobyć bezcenne doświadczenie dzięki współpracy z jednym z największych portali piłkarskich w Polsce, to jeśli spełniasz powyższe wymogi, ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.
 
 
UWAGA! Rozwijamy również wersję angielską, w związku z tym chętnie nawiążemy współpracę z osobami płynnie władającymi językiem angielskim, chcącymi w nim publiować.
 
W mailu KONIECZNIE zamieść informacje na temat: danych osobowych, wieku, doświadczenia, dyspozycyjności, motywacji. Warunkiem wymaganym jest również dodanie tekstu na temat piłki nożnej.
 
Zgłoszenia prosimy wysyłać na nabor@transfery.info
Więcej na temat: Transfery.info Nabór

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy