Nacho Novo rozrabia w Szkocji. Były piłkarz wdał się w bójkę [WIDEO]

Nacho Novo rozrabia w Szkocji. Były piłkarz wdał się w bójkę [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Daily Record

Nacho Novo może mieć w najbliższym czasie poważne kłopoty z prawem w związku z upublicznionym nagraniem, na którym widzimy, że wraz ze znajomym wziął udział w ulicznej bójce i pobił jednego z mężczyzn.

O legendzie Rangersów było przed paroma laty głośno z uwagi na jej problemy zdrowotne. Emerytowany piłkarz doznał ataku serca w trakcie turnieju gwiazd w Niemczech w 2018 roku i musiał przejść skomplikowaną operację.

Zabieg zakończył się pełnym sukcesem, ale mimo wszystko Hiszpan nie był w stanie uniknąć zmagania się ze stresem i z tego też powodu po kilku miesiącach przeszedł udar mózgu.

Nacho Novo rozpoczął wówczas walkę o powrót do normalnego życia po doznaniu całkowitego paraliżu. Po ostatnich wydarzeniach mających miejsce w szkockim East Kilbride widać, że rehabilitacja przebiegła po jego myśli, ponieważ nie miał żadnych problemów z tym, aby zaatakować na ulicy jednego z mężczyzn.

„Daily Record” nie podaje dokładnych szczegółów zajścia, ale uważa, że w jednym z barów doszło do pewnych nieporozumień pomiędzy poszkodowanym w tej sytuacji a Nacho Novo i grupą jego znajomych.

W efekcie ci drudzy postanowili opuścić lokal i udać się w pogoń za tajemniczym mężczyzną, który został pobity przez byłego piłkarza oraz towarzyszącego mu człowieka.

Wspomniane źródło dodaje, że pobity mężczyzna w trakcie szamotanin mógł stracić część ucha, ponieważ jeden z napastników próbował mu je odgryźć.

Miejscowa policja poinformowała media, że nie otrzymała żadnego zawiadomienia w tej sprawie, ale wszczęła śledztwo w celu wyjaśnienia całego zajścia.

Nacho Novo najbardziej znany jest za sprawą występów w Rangersach, ale w swoim piłkarskim CV ma także zaliczony pobyt między innymi w Legii Warszawa czy SD Huesca.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia Jeppe Kjær wschodzącą gwiazdą duńskiego futbolu. 16-latek z dwoma rekordami [WIDEO] Jeppe Kjær wschodzącą gwiazdą duńskiego futbolu. 16-latek z dwoma rekordami [WIDEO] Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy