Nadchodzi rekordowy transfer Hull City?

Nadchodzi rekordowy transfer Hull City?
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: The Telegraph

Włodarze Hull City mogą wkrótce dokonać rekordowego zakupu klubu, a miałby nim zostać Jonathan Kodjia z Bristol City.

26-latek dołączył do ekipy „The Robins” w poprzednim lecie z Angers SCO. W swoim debiutanckim sezonie w Championship zdołał zdobyć 19 bramek w 45 występach.

Działacze „Tygrysów” oferują za jego kartę zawodniczą 14 milionów funtów. Dziesięć miałoby zostać przelane na konto Bristol niezwłocznie po dokonaniu transakcji, natomiast pozostałe cztery będą stanowiły rozmaite bonusy. Wcześniej zainteresowanie usługami Kodjii wyrażali przedstawiciele Aston Villi oraz Derby County.

Obecnym rekordowym zakupem Hull jest Abel Hernandez, który przychodził do klubu z KCOM Stadium za dziesięć milionów funtów z Palermo. Miało to miejsce w 2014 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Thiago Alcántara dokonał wyboru. Hiszpan coraz bliższy opuszczenia Bayernu Monachium Thiago Alcántara dokonał wyboru. Hiszpan coraz bliższy opuszczenia Bayernu Monachium Borussia Dortmund finalizuje transfer Bellinghama. Drugi najdroższy 17-latek w historii futbolu! Borussia Dortmund finalizuje transfer Bellinghama. Drugi najdroższy 17-latek w historii futbolu! Mesut Özil opuści Arsenal?! Będzie namawiał go polityk Mesut Özil opuści Arsenal?! Będzie namawiał go polityk Chelsea złoży ofertę za Havertza po sobotnim finale Pucharu Niemiec?! Chelsea złoży ofertę za Havertza po sobotnim finale Pucharu Niemiec?! Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Janusz Gol... wysłany na urlop Janusz Gol... wysłany na urlop

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy