Nagły zwrot akcji w sprawie Paulo Sousy

Nagły zwrot akcji w sprawie Paulo Sousy fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Capitano [Twitter] I Ahmed Shobeir I KingFut.com

Wszystko wskazuje na to, że Paulo Sousa jednak nie zostanie nowym selekcjonerem reprezentacji Egiptu.

Przez kilka dni Paulo Sousa pozostawał głównym kandydatem na następcę Ehaba Galala za sterami reprezentacji Egiptu. Zgodnie z doniesieniami mediów pierwsze rozmowy między stronami układały się bardzo dobrze. Najnowsze informacje sugerują jednak, że były selekcjoner reprezentacji Polski nie poprowadzi afrykańskiego zespołu.

Profil na Twitterze Capitano twierdzi, że to Sousa zrezygnował z dalszych negocjacji po rozmowie z Carlosem Queirozem, który do niedawna prowadził egipską drużynę. Ten miał poinformować go, że wciąż nie otrzymał od egipskiej federacji wszystkich należności. Według innej wersji to Egipcjanie nie przystali na oczekiwania finansowe i te dotyczące kształtu sztabu 51-latka.

Ahmed Shobeir pisze już o kolejnym kandydacie na selekcjonera Egipcjan. Jest nim 58-letni Vladimir Petković.

Urodzony w Sarajewie szkoleniowiec ma na koncie pracę w FC Lugano, AC Bellinzona, Young Boys, Samsunsporze, FC Sion, Lazio, reprezentacji Szwajcarii oraz Bordeaux. To ostatnie opuścił w lutym.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę AS Roma negocjuje sprzedaż Nicolò Zaniolo. Włoch otwarty na transfer AS Roma negocjuje sprzedaż Nicolò Zaniolo. Włoch otwarty na transfer Gonçalo Feio: Prezes Motoru Lublin swoją bojaźliwą postawą utrudnia rozwój klubu Gonçalo Feio: Prezes Motoru Lublin swoją bojaźliwą postawą utrudnia rozwój klubu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy