Nagły zwrot w sprawie przyszłości Sergio Rico

Nagły zwrot w sprawie przyszłości Sergio Rico fot. PSG
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: L’Équipe

Sergio Rico, którego przez długi czas był łączony z odejściem z Paris Saint-Germain, po nachodzącym transferze Keylora Navasa do SSC Napoli, zostanie w stolicy Francji - donosi „L’Équipe”.

Hiszpański bramkarz latem 2019 roku został wypożyczony z Sevilli, a problemy zdrowotne Kostarykanina sprawiły, że mógł on zagrać choćby w półfinale Ligi Mistrzów. Niedługo potem klub dokonał jego wykupu.

Sergio Rico kosztował sześć milionów euro i choć w pierwszym sezonie po transferze definitywnym był on numerem dwa w bramce paryżan, to wraz z przybycie Gianluigiego Donnarummy sytuacja 28-latka zaczęła się komplikować.

Brak minut doprowadził do wypożyczenia do Mallorki. Kiedy zawodnik wrócił na Parc des Princes, bez ustanku wróżono mu następną przeprowadzkę. Mówiło się dużo o Fulham, a według doniesień z Francji, doświadczony piłkarz był pewniakiem do odejścia.

Dziś blisko opuszczenia ekipy z Parc des Princes jest Keylor Navas i jak podaje „L’Équipe”, to nieoczekiwanie Rico będzie od teraz pełnił rolę zmiennika wspomnianego Donnarummy. Mamy zatem do czynienia z nagłym zwrotem w sprawie jego przyszłości.

Jednokrotny reprezentant „La Furia Roja” jak dotąd między słupkami w PSG stawał 24 razy i w tym czasie zachował 14 czystych kont.

***

Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy