Nagy blisko odejścia z Legii. Wypożyczenie z opcją?!

Nagy blisko odejścia z Legii. Wypożyczenie z opcją?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: La Dernière Heure

Standard Liège postawił sobie za cel pozyskanie Dominika Nagya

22-letnie Węgier w połowie października został przesunięty do drużyny rezerw warszawskiej Legii. Głównym powodem owej decyzji była przeciętna forma zawodnika oraz brak motywacji do dalszej gry. Oliwy do ognia dolał wywiad, którego Nagy udzielił dla jednej ze stacji telewizyjnych. Skrzydłowy wówczas zapowiedział, że po sezonie ma zamiar przenieść się do mocniejszej ligi. Decyzja pionu sportowego „Wojskowych” mogła być tylko jedna. 

- Nagy jest dobrym zawodnikiem, ale brakuje mu motywacji, a wszyscy w szatni powinni być zaangażowani w stu procentach. Dlatego chcemy, aby rundę wiosenną spędził na wypożyczeniu – mówił w październiku Romeo Jozak. 

W najbliższych dniach jego sytuacja może ulec zmianie, ponieważ 22-latek znalazł się na celowniku Standardu Liège. Belgowie są mocno zdeterminowani, aby pozyskać skrzydłowego. W grę wchodzi wypożyczenie z opcją pierwokupu. 

„Les Rouches” nie są jednak jedynym klubem, który zabiega o względy Węgra. Chęć pozyskania Nagy’ego przejawia też jego poprzedni klub, Ferencvárosi. Wydaje się jednak, że powrót do ojczyzny jest dla zawodnika opcją rezerwową. 

Licząc wszystkie rozgrywki, Nagy rozegrał w tym sezonie 17 spotkań. W tym czasie zdobył trzy bramki i zanotował jedną asystę. Jego umowa z Legią obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa: Michniewicz po remisie z Cracovią. „Młody sędzia techniczny prowokował swoim zachowaniem” Legia Warszawa: Michniewicz po remisie z Cracovią. „Młody sędzia techniczny prowokował swoim zachowaniem” Miroslav Klose też chce odejść z Bayernu Miroslav Klose też chce odejść z Bayernu Real Madryt w kryzysowej sytuacji - kolejna absencja. Dostępnych tylko 12 zawodników z pola z pierwszego zespołu [OFICJALNIE] Real Madryt w kryzysowej sytuacji - kolejna absencja. Dostępnych tylko 12 zawodników z pola z pierwszego zespołu [OFICJALNIE] Szachtar Donieck sprowadza jednego z najlepszych trenerów w Serie A?! Szachtar Donieck sprowadza jednego z najlepszych trenerów w Serie A?! Bayern Monachium wydał zdecydowane oświadczenie w sprawie Hansiego Flicka [OFICJALNIE] Bayern Monachium wydał zdecydowane oświadczenie w sprawie Hansiego Flicka [OFICJALNIE] POTWIERDZONE: Klimala odchodzi z Celticu. Spory transfer! POTWIERDZONE: Klimala odchodzi z Celticu. Spory transfer! Manchester City: De Bruyne znowu kontuzjowany. „Nie wygląda to dobrze” Manchester City: De Bruyne znowu kontuzjowany. „Nie wygląda to dobrze”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy