Nani podjął decyzję. Wraca na Stary Kontynent!

Nani podjął decyzję. Wraca na Stary Kontynent! fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Matteo Moretto | Gianluca Di Marzio

Nani powinien lada moment zostać zaprezentowany jako nowy gracz Venezii - przekonują Mateo Moretto i Gianluca Di Marzio.

Doświadczony skrzydłowy nie przedłużył wygasającej umowy z Orlando City i wraz z końcem roku stał się wolnym zawodnikiem.

Pomimo wieku - 35 lat, nie narzekał w ostatnim czasie na brak zainteresowania ze strony pokaźnej liczby klubów rywalizujących w różnych zakątkach świata.

Nani nie skusił się w pierwszej kolejności na zaakceptowanie jednej z lukratywnych propozycji pochodzących od zespołów występujących poza Starym Kontynentem, ponieważ po pobycie w Stanach Zjednoczonych chciał powrotu do Europy.

Tutaj zabiegało o niego między innymi parę drużyn z Serie A, gdzie 35-latek występował już w barwach Lazio (2017-2018). Ofensywny zawodnik nie odgrywał pierwszoplanowej roli w szeregach ekipy z Rzymu, ale mimo to postanowił ponownie zagościć na włoskich boiskach, o czym zgodnie poinformowali Matteo Moretto oraz Gianluca Di Marzio.

Obaj dziennikarze są przekonani, że Portugalczyk zostanie lada moment przedstawiony jako nowy gracz Venezii.

Nani przybył już na Półwysep Apeniński w celu odbycia obligatoryjnych testów medycznych przed zawarciem porozumienia z beniaminkiem Serie A, który na obecnym etapie zmagań walczy o utrzymanie w krajowej elicie. „Arancioneroverdi” plasują się na ostatniej bezpiecznej lokacie z przewagą jednego punktu nad strefą spadkową.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: PZPN otrzymał już wcześniej od rządu 50 milionów złotych na szkolenie Reprezentacja Polski: PZPN otrzymał już wcześniej od rządu 50 milionów złotych na szkolenie OFICJALNIE: Paulo Bento odchodzi z reprezentacji Korei Południowej. Czas na nową przygodę  OFICJALNIE: Paulo Bento odchodzi z reprezentacji Korei Południowej. Czas na nową przygodę  Joško Gvardiol na celowniku czterech potęg. Chorwat nie śpieszy się z transferem Joško Gvardiol na celowniku czterech potęg. Chorwat nie śpieszy się z transferem Luis Enrique może opuścić reprezentację Hiszpanii. Federacja znalazła ewentualnego następcę  Luis Enrique może opuścić reprezentację Hiszpanii. Federacja znalazła ewentualnego następcę  OFICJALNIE: Pierwszy winny porażki Niemców wskazany. Rozstanie z kadrą po 18 latach OFICJALNIE: Pierwszy winny porażki Niemców wskazany. Rozstanie z kadrą po 18 latach Mistrzostwa Świata: Stadium 974 gotowy do rozbiórki Mistrzostwa Świata: Stadium 974 gotowy do rozbiórki Samuraje nie potrafią strzelać karnych | Brazylijska samba Samuraje nie potrafią strzelać karnych | Brazylijska samba

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy