Nani podjął decyzję. Wraca na Stary Kontynent!

Nani podjął decyzję. Wraca na Stary Kontynent! fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Matteo Moretto | Gianluca Di Marzio

Nani powinien lada moment zostać zaprezentowany jako nowy gracz Venezii - przekonują Mateo Moretto i Gianluca Di Marzio.

Doświadczony skrzydłowy nie przedłużył wygasającej umowy z Orlando City i wraz z końcem roku stał się wolnym zawodnikiem.

Pomimo wieku - 35 lat, nie narzekał w ostatnim czasie na brak zainteresowania ze strony pokaźnej liczby klubów rywalizujących w różnych zakątkach świata.

Nani nie skusił się w pierwszej kolejności na zaakceptowanie jednej z lukratywnych propozycji pochodzących od zespołów występujących poza Starym Kontynentem, ponieważ po pobycie w Stanach Zjednoczonych chciał powrotu do Europy.

Tutaj zabiegało o niego między innymi parę drużyn z Serie A, gdzie 35-latek występował już w barwach Lazio (2017-2018). Ofensywny zawodnik nie odgrywał pierwszoplanowej roli w szeregach ekipy z Rzymu, ale mimo to postanowił ponownie zagościć na włoskich boiskach, o czym zgodnie poinformowali Matteo Moretto oraz Gianluca Di Marzio.

Obaj dziennikarze są przekonani, że Portugalczyk zostanie lada moment przedstawiony jako nowy gracz Venezii.

Nani przybył już na Półwysep Apeniński w celu odbycia obligatoryjnych testów medycznych przed zawarciem porozumienia z beniaminkiem Serie A, który na obecnym etapie zmagań walczy o utrzymanie w krajowej elicie. „Arancioneroverdi” plasują się na ostatniej bezpiecznej lokacie z przewagą jednego punktu nad strefą spadkową.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy