Nani podjął decyzję. Wraca na Stary Kontynent!

Nani podjął decyzję. Wraca na Stary Kontynent! fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Matteo Moretto | Gianluca Di Marzio

Nani powinien lada moment zostać zaprezentowany jako nowy gracz Venezii - przekonują Mateo Moretto i Gianluca Di Marzio.

Doświadczony skrzydłowy nie przedłużył wygasającej umowy z Orlando City i wraz z końcem roku stał się wolnym zawodnikiem.

Pomimo wieku - 35 lat, nie narzekał w ostatnim czasie na brak zainteresowania ze strony pokaźnej liczby klubów rywalizujących w różnych zakątkach świata.

Nani nie skusił się w pierwszej kolejności na zaakceptowanie jednej z lukratywnych propozycji pochodzących od zespołów występujących poza Starym Kontynentem, ponieważ po pobycie w Stanach Zjednoczonych chciał powrotu do Europy.

Tutaj zabiegało o niego między innymi parę drużyn z Serie A, gdzie 35-latek występował już w barwach Lazio (2017-2018). Ofensywny zawodnik nie odgrywał pierwszoplanowej roli w szeregach ekipy z Rzymu, ale mimo to postanowił ponownie zagościć na włoskich boiskach, o czym zgodnie poinformowali Matteo Moretto oraz Gianluca Di Marzio.

Obaj dziennikarze są przekonani, że Portugalczyk zostanie lada moment przedstawiony jako nowy gracz Venezii.

Nani przybył już na Półwysep Apeniński w celu odbycia obligatoryjnych testów medycznych przed zawarciem porozumienia z beniaminkiem Serie A, który na obecnym etapie zmagań walczy o utrzymanie w krajowej elicie. „Arancioneroverdi” plasują się na ostatniej bezpiecznej lokacie z przewagą jednego punktu nad strefą spadkową.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE] Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy