Napastnik Atlético na celowniku Napoli

Napastnik Atlético na celowniku Napoli
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Di Marzio

Ángel Correa wzbudził zainteresowanie SSC Napoli.

20-latek cieszy się wielkim uwielbieniem ze strony prezydenta klubu, Aurelio De Laurentiisa. Argentyński talent trafił do Europy rok temu, jednak ostatecznie nie zdążył zadebiutować w barwach Atlético ze względu na kłopoty z sercem. Zawodnik zadeklarował jednak gotowość do gry, lecz wątpliwe, by kontynuował swoją karierę w Madrycie.

Najbardziej prawdopodobną opcją wydaje się więc wypożyczenie zawodnika. Początkowo mówiło się wyłącznie o La Liga lub ojczyźnianej lidze Correi, jednak gdy do gry wkroczyło Napoli, koncepcje mogą ulec zmianie. Klub ze Stadio San Paolo zamierza niebawem rozpocząć negocjacje.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz Iker Casillas kończy karierę Iker Casillas kończy karierę OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy