Napastnik chce odejść ze Stuttgartu

Napastnik chce odejść ze Stuttgartu
Paweł Musiał
Paweł Musiał
Źródło: Kicker

Filip Kostić może opuścić VfB Stuttgart w ostatnich dniach letniego okna transferowego.

Według najnowszych doniesień ''Kickera'', jeden z głównych dowodzących ofensywnymi poczynaniami niemieckiego klubu podjął niespodziewaną decyzję o opuszczeniu ''VfB'' jeszcze w tym miesiącu.

W środę doszło do potajemnego spotkania doradców serbskiego zawodnika z przedstawicielami Stuttgartu. Póki co dyrektor sportowy, Robin Dutt, nie udzielił 22-letniemu zawodnikowi zgody na transfer, ale decyzja ta może jeszcze ulec zmianie.

Zainteresowanie pozyskaniem Kosticia wykazują Hamburger SV oraz między innymi FC Schalke 04, dla którego dynamiczny skrzydłowy mógłby być idealnym następcą łączonego z przenosinami do Juventusu Juliana Draxlera.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy