Napastnik Dnipro blisko Fiorentiny

Napastnik Dnipro blisko Fiorentiny
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Gianluca Di Marzio

Fiorentina finalizuje transfer Nikoli Kalinicia z Dnipro.

Po tym, jak do Turcji odszedł Mario Gomez, "Viola" poszukuje napastnika, który mógłby go zastąpić. Do tej roli idealnie miałby pasować Nikola Kalinić, który aktualnie występuje w Dnipro Dniepropetrowsk. Jak informuje Gianluca Di Marzio, kluby porozumiały się już w sprawie kwoty, jaką będą musieli zapłacić Włosi za chorwackiego napastnika. "Gigliati" przeznaczą na ten transfer pięć milionów euro, wciąż jednak negocjują sposób zapłaty. Rozmowy trwają i mogą zostać zakończone nawet w przeciągu kilku najbliższych godzin.

Kalinić występuje w lidze ukraińskiej od 2011 roku, kiedy to przeniósł się tam z Blackburn Rovers. W barwach Dnipro strzelił 37 bramek w 86 meczach.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy