Napastnik Dnipro blisko Fiorentiny

Napastnik Dnipro blisko Fiorentiny
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Gianluca Di Marzio

Fiorentina finalizuje transfer Nikoli Kalinicia z Dnipro.

Po tym, jak do Turcji odszedł Mario Gomez, "Viola" poszukuje napastnika, który mógłby go zastąpić. Do tej roli idealnie miałby pasować Nikola Kalinić, który aktualnie występuje w Dnipro Dniepropetrowsk. Jak informuje Gianluca Di Marzio, kluby porozumiały się już w sprawie kwoty, jaką będą musieli zapłacić Włosi za chorwackiego napastnika. "Gigliati" przeznaczą na ten transfer pięć milionów euro, wciąż jednak negocjują sposób zapłaty. Rozmowy trwają i mogą zostać zakończone nawet w przeciągu kilku najbliższych godzin.

Kalinić występuje w lidze ukraińskiej od 2011 roku, kiedy to przeniósł się tam z Blackburn Rovers. W barwach Dnipro strzelił 37 bramek w 86 meczach.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy David Babunski w Ekstraklasie?! David Babunski w Ekstraklasie?! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany! Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy