Napastnik odejdzie z Romy?!

Napastnik odejdzie z Romy?! fot. Transfery.info
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: Calciomercato

Przygoda Grégoire'a Defrela z zespołem Romy zdaje się dobiegać końca.

Francuski napastnik z wielkimi nadziejami zawitał do Rzymu latem minionego roku tuż po tym, jak w barwach przeciętnego Sassuolo dołączył do grona wyróżniających się piłkarzy na swojej pozycji w całej lidze włoskiej.

Wychowanek Parmy po transferze do Romy w koszulce „Giallorossich” wystąpił w 15 ligowych spotkaniach, w których zaledwie raz udało mu się znaleźć drogę do bramki rywala. Z pewnością, gdyby nie liczne kontuzje, Francuz nie przegrywałby rywalizacji z Patrickiem Schickiem i Edinem Dżeko w tak wyraźny sposób.

Bardzo możliwe, iż nadchodzący sezon Defrel spędzi już poza włoską stolicą. Usługami 26-latka poważnie zainteresowani są bowiem przedstawiciele Atalanty, która upatruje w jego osobie wzmocnienia linii ofensywnej zespołu.

Klub z Bergamo, mimo że w minionych rozgrywkach zajął solidną siódmą lokatę, zmuszony jest rozglądać się za napastnikiem gwarantującym satysfakcjonującą liczbę bramek w sezonie. Najskuteczniejszy atakujący Atalanty skompletował bowiem w zakończonych rozgrywkach zaledwie cztery trafienia.

Ekipa prowadzona przez Gianpiero Gasperiniego będzie musiała zmierzyć się z poważną konkurencją, bowiem Defrel znajduje się także na celownikach m.in. Sevilli oraz Watfordu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Marcin Robak kończy karierę OFICJALNIE: Marcin Robak kończy karierę OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy