Napastnik wrócił do Bruk-Bet Termaliki Nieciecza [OFICJALNIE]

2025-02-12 19:27:35; Aktualizacja: 2 godziny temu
Napastnik wrócił do Bruk-Bet Termaliki Nieciecza [OFICJALNIE] Fot. Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Dawid Basiak
Dawid Basiak Źródło: Resovia Rzeszów

Resovia Rzeszów poinformowała o skróconym wypożyczeniu Tomasza Matuszewskiego. Zgodnie z podjętą decyzją napastnik wrócił do Bruk-Bet Termaliki Nieciecza.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza podczas letniego okna transferowego wypożyczyła do innych klubów sześciu zawodników.

Decyzje te zostały podjęte z myślą o ich rozwoju. Do tego potrzebne są regularne minuty, a ich powyższe grono w Termalice dostać nie mogło. Wśród nich znalazł się Tomasz Matuszewski, lecz nie wszystko w jego przypadku poszło zgodnie z wyznaczonym planem.

Napastnik latem przeszedł do Resovii Rzeszów. W pierwszej kolejce zameldował się na murawie z ławki rezerwowych, w drugiej nie zagrał wcale, a w trzeciej wszedł zaraz po przerwie i na tym jego występy na wypożyczeniu dobiegły końca.

Urodzony w Sanoku zawodnik spędzonych miesięcy w Resovii nie może zaliczyć do udanych i dłużej już tam przesiadywać nie będzie. Drugoligowa drużyna poinformowała o skróconym wypożyczeniu.

Tym oto sposobem 23-letni atakujący powrócił do Niecieczy, gdzie zostanie podjęta decyzja w sprawie jego dalszych losów. Niewykluczone, że raz jeszcze zostanie wypożyczony.

Matuszewski do tej pory rozegrał cztery mecze w pierwszym zespole Termaliki. Za sobą ma także tymczasowy pobyt w Lechii Zielona Góra, podczas którego zanotował 30 występów, cztery bramki oraz jedno ostatnie podanie.

Jego umowa jest ważna do 30 czerwca 2025 roku.