Napastnik zrywa umowę z Jagiellonią. Będzie sprawa w FIFA!

Napastnik zrywa umowę z Jagiellonią. Będzie sprawa w FIFA!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Priessboł

Jegor Zubowicz zerwał kontrakt z Jagiellonią i zamierza złożyć skargę do FIFA.

Napastnik trafił do Białegostoku w 2011 roku, ale dotychczas ani razu nie wystąpił w meczu ligowym podlaskiej drużyny. Białorusina regularnie wypożyczano do zespołów z jego ojczyzny, gdzie notował nie najgorsze statystyki.

"Priessboł" poinformował, że 26-latek postanowił zakończyć swoją przygodę w Polsce i zerwał (jednostronnie) kontrakt z Jagiellonią. Dodatkowo zarzuca klubowi z Ekstraklasy, że ten złamał postanowienia umowy i zalegał z wypłacaniem pensji.

O decyzji piłkarza zostawili poinformowani zarówno białostoczanie, jak i PZPN. Co więcej, Zubowicz z pomocą swoich współpracowników zamierza skierować sprawę do FIFA, licząc na odszkodowanie ze strony "Jagi".

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na Dinamo Zagrzeb - Legia Warszawa [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na Dinamo Zagrzeb - Legia Warszawa [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy