Napoli blisko dużego wzmocnienia linii obrony. Jest porozumienie

Napoli blisko dużego wzmocnienia linii obrony. Jest porozumienie
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gianluca Di Marzio

Jak podaje Gianluca Di Marzio, Napoli jest coraz bliżej przeprowadzenia ciekawego transferu.

Coraz bardziej prawdopodobne stają się przenosiny do Neapolu Santiago Ariasa z PSV. „Azzurri” są skłonni zapłacić za niego Holendrom 11,5 miliona euro plus bonusy. Koniec negocjacji jest uzależniony od tego, czy Napoli pożegna się z innym zawodnikiem spoza Unii Europejskiej. 

Na to, że Kolumbijczyk może ostatecznie trafić do Włoch dodatkowo wskazuje jednak fakt, że doszedł on do porozumienia z samym Napoli. W grę wchodzi umowa do 30 czerwca 2023 roku. 

45-krotny reprezentant Kolumbii, który ostatnio występował na Mistrzostwach Świata, trafił do PSV w 2013 roku ze Sportingu. Od tamtej pory 26-latek rozegrał w jego koszulce 172 spotkania. W minionym sezonie prawy defensor wybiegał na murawy Eredivisie 30 razy, notując trzy trafienia i sześć asyst. 

Warto podkreślić, że do niedawno Arias był łączony z przeprowadzką do Juventusu. Cały czas pozyskać chcą go również włodarze Valencii. Napoli musi więc dość szybko podjąć ostateczną decyzję.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy