Napoli blisko dużego wzmocnienia linii obrony. Jest porozumienie

Napoli blisko dużego wzmocnienia linii obrony. Jest porozumienie
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gianluca Di Marzio

Jak podaje Gianluca Di Marzio, Napoli jest coraz bliżej przeprowadzenia ciekawego transferu.

Coraz bardziej prawdopodobne stają się przenosiny do Neapolu Santiago Ariasa z PSV. „Azzurri” są skłonni zapłacić za niego Holendrom 11,5 miliona euro plus bonusy. Koniec negocjacji jest uzależniony od tego, czy Napoli pożegna się z innym zawodnikiem spoza Unii Europejskiej. 

Na to, że Kolumbijczyk może ostatecznie trafić do Włoch dodatkowo wskazuje jednak fakt, że doszedł on do porozumienia z samym Napoli. W grę wchodzi umowa do 30 czerwca 2023 roku. 

45-krotny reprezentant Kolumbii, który ostatnio występował na Mistrzostwach Świata, trafił do PSV w 2013 roku ze Sportingu. Od tamtej pory 26-latek rozegrał w jego koszulce 172 spotkania. W minionym sezonie prawy defensor wybiegał na murawy Eredivisie 30 razy, notując trzy trafienia i sześć asyst. 

Warto podkreślić, że do niedawno Arias był łączony z przeprowadzką do Juventusu. Cały czas pozyskać chcą go również włodarze Valencii. Napoli musi więc dość szybko podjąć ostateczną decyzję.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy