Napoli chce Zahę. Włosi gotowi zaoferować 65 milionów euro

Napoli chce Zahę. Włosi gotowi zaoferować 65 milionów euro fot. Premierleague.com
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mail

„Daily Mail” podaje, że Napoli zainteresowało się Wilfriedem Zahą z Crystal Palace.

Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej w ostatnich tygodniach był łączony głównie z przenosinami do Arsenalu i Evertonu. Ten pierwszy najprawdopodobniej już całkowicie zrezygnował z pomysłu jego pozyskania. Z uwagi na blokowanie transferu przez władze „Orłów” „Kanonierzy” skupili się na zakontraktowaniu Nicolasa Pépé z Lille. Ostatnia oferta Evertonu miała z kolei wynosić 55 milionów funtów.

„Daily Mail” pisze, że Napoli chce rozpocząć rozmowy z Crystal Palace od propozycji w wysokości 60 milionów funtów (65 milionów euro, włoski klub jeszcze nigdy nie wydał takich pieniędzy na jednego piłkarza), sprawdzając, czy działacze „Orłów” nie zmienili zdania odnośnie transferu swojej gwiazdy. Wcześniej nie brakowało informacji sugerujących, iż oczekują oni za 26-latka nawet 100 milionów funtów.

Zaha może być skłonny przenieść się do Serie A. Napoli gwarantowałoby mu rywalizację w Lidze Mistrzów, a atakujący jakiś czas temu przyznał, że chce spróbować swoich sił w europejskich pucharach.

Dodajmy, że na celowniku Napoli wcześniej znajdował się również wspomniany Pépé, ale rywalizację o jego podpis wygrał Arsenal. Potwierdzenia transferu 24-latka można spodziewać się w każdej chwili.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy