Napoli chce zmienić nie tylko trenera, ale i dyrektora sportowego. Na celowniku duet z Lazio

Napoli chce zmienić nie tylko trenera, ale i dyrektora sportowego. Na celowniku duet z Lazio
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Radio Kiss Kiss

Po zakończeniu sezonu mamy być świadkami istnej rewolucji w SSC Napoli. Do odejścia typowani są piłkarze, trener, a nawet dyrektor sportowy. Tymczasem klub patrzy z zazdrością na Lazio - informuje Radio Kiss Kiss.

Aurelio De Laurentiis o zwolnieniu Gennaro Gattuso rozmyślał już jakiś czas temu. Wtedy ostatecznie nie podziękował szkoleniowcowi za współpracę, ale zdaniem włoskich dziennikarzy rozstanie wraz z końcem sezonu jest nieuniknione.

Chętnych na miejsce 43-latka jest wielu, a są to między innymi Luciano Spalletti czy Ivan Jurić.

Według Radia Kiss Kiss właściciel „Błękitnych” może ostatecznie zdecydować sią na innego trenera. Mowa o Simone Inzaghim, który miałby przybyć na Stadio San Paolo w pakiecie z Iglim Tare.

Powyższe źródło nie wyklucza bowiem zwolnienia Cristiano Giuntoliego, a to wiązałoby się z koniecznością zatrudnienia nowego dyrektora sportowego, stąd zainteresowanie wspomnianą dwójką związaną z Lazio.

Tak się składa, że umowa Włocha odpowiadającego za wyniki rzymian wygasa już 30 czerwca i wciąż nie została przedłużona. To jedna z przyczyn umieszczenia go przez De Laurentiisa na szczycie listy życzeń.

***

Napoli planuje letnią rewolucję. Dwie gwiazdy na wylocie z klubu

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy