Napoli dogadane w sprawie pierwszego letniego transferu

Napoli dogadane w sprawie pierwszego letniego transferu fot. jorono | Pixabay
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Ciro Venerato | Rai Sport

Latem do SSC Napoli przeniesie się Mattia Zaccagni - informuje Ciro Venerato.

25-latek to jedna z gwiazd Hellasu Verona, którą włoski klub bardzo chciał u siebie zatrzymać. Wiele wskazuje jednak na niepowodzenie tej misji. Ofensywny pomocnik doskonale wie o zainteresowaniu jego osobą ze strony większych ekip i dlatego podjął decyzję o odejściu.

Mało tego, jak donosi Ciro Venerato, przyszłość gracza jest właściwie przesądzona. Mattia Zaccagni od przyszłego sezonu ma bronić barw SSC Napoli.

Jeśli te informacje się potwierdzą, dla „Błękitnych” będzie to pierwszy letni transfer. Cała operacja jest szacowana na około 15 milionów euro.

Atutem Włocha jest to, że może on występować na kilku pozycjach. Oprócz ofensywnego pomocnika bez problemu odnajduje się na skrzydle, a przy tym ma spory ciąg na bramkę.

Zaccagni tylko w tym sezonie zanotował pięć goli i siedem asyst, w tym szczególne trafienie przewrotką w konfrontacji ze Spezią Calcio.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy