Napoli dogadane w sprawie pierwszego letniego transferu

Napoli dogadane w sprawie pierwszego letniego transferu fot. jorono | Pixabay
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Ciro Venerato | Rai Sport

Latem do SSC Napoli przeniesie się Mattia Zaccagni - informuje Ciro Venerato.

25-latek to jedna z gwiazd Hellasu Verona, którą włoski klub bardzo chciał u siebie zatrzymać. Wiele wskazuje jednak na niepowodzenie tej misji. Ofensywny pomocnik doskonale wie o zainteresowaniu jego osobą ze strony większych ekip i dlatego podjął decyzję o odejściu.

Mało tego, jak donosi Ciro Venerato, przyszłość gracza jest właściwie przesądzona. Mattia Zaccagni od przyszłego sezonu ma bronić barw SSC Napoli.

Jeśli te informacje się potwierdzą, dla „Błękitnych” będzie to pierwszy letni transfer. Cała operacja jest szacowana na około 15 milionów euro.

Atutem Włocha jest to, że może on występować na kilku pozycjach. Oprócz ofensywnego pomocnika bez problemu odnajduje się na skrzydle, a przy tym ma spory ciąg na bramkę.

Zaccagni tylko w tym sezonie zanotował pięć goli i siedem asyst, w tym szczególne trafienie przewrotką w konfrontacji ze Spezią Calcio.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa: Mateusz Wieteska na radarze Paulo Sousy Legia Warszawa: Mateusz Wieteska na radarze Paulo Sousy Nathan Aké ze specjalną dedykacją. Jego ojciec zmarł kilka minut po strzelonej przez niego bramce Nathan Aké ze specjalną dedykacją. Jego ojciec zmarł kilka minut po strzelonej przez niego bramce OFICJALNIE: Stefan Majewski odszedł z Polskiego Związku Piłki Nożnej OFICJALNIE: Stefan Majewski odszedł z Polskiego Związku Piłki Nożnej POTWIERDZONE: Bartosz Białkowski mógł tego lata wrócić do Polski POTWIERDZONE: Bartosz Białkowski mógł tego lata wrócić do Polski OFICJALNIE: Daniel Chima Chukwu znalazł nowy klub OFICJALNIE: Daniel Chima Chukwu znalazł nowy klub Arsenal i Jack Wilshere otwarci na współpracę. Anglik odratuje karierę? Arsenal i Jack Wilshere otwarci na współpracę. Anglik odratuje karierę? Wielki powrót Achrafa Hakimiego?! Antonio Conte ujawnił cel zawodnika PSG Wielki powrót Achrafa Hakimiego?! Antonio Conte ujawnił cel zawodnika PSG

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy