Napoli nie rezygnuje z napastnika za 60 milionów euro

Napoli nie rezygnuje z napastnika za 60 milionów euro
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Nicolò Schira

Przedstawiciele Napoli wykazują poważne zainteresowanie usługami Victora Osimhena - poinformował Nicolò Schira.

Ekipa ze Stadio San Paolo rozgląda się na rynku za wartościowym następcą Arkadiusza Milika, który najprawdopodobniej zostanie sprzedany po zakończeniu obecnego sezonu.

W gronie kandydatów mogących zająć miejsce reprezentanta Polski pojawiło się już wielu interesujących zawodników. Wśród nich znajduje się między innymi Victor Osimhen.

Nigeryjczyk prezentował się znakomicie w barwach RSC Charleroi w minionym sezonie i dzięki temu wzbudził olbrzymie zainteresowanie swoją osobą ze strony mocniejszych klubów. Spośród nich najbardziej konkretni okazali się wysłannicy Lille, którzy zainwestowali 12 milionów euro w sprowadzenie 21-latka.

Napastnik bardzo szybko odnalazł się na francuskich boiskach i w zakończonych już rozgrywkach zdobył 18 bramek w 38 występach, co naturalnie nie umknęło uwadze skautom jeszcze silniejszych drużyn.

Przedstawiciele „Les Dogues” doskonale zdawali sobie sprawę, z faktu, że taka sytuacja może nastąpić i dlatego przed nastaniem pandemii liczyli na zgarnięcie spore sumy pieniędzy z tytułu ewentualnej sprzedaży Osimhena.

Niestety koronawirus nieco pokrzyżował plany klubu, ale ten mimo wszystko ma oczekiwać za swojego zawodnika oferty opiewającej na przynajmniej 60 milionów euro.

Obecnie największe zainteresowanie Nigeryjczykiem przejawia Napoli i najprawdopodobniej będzie chciało podjąć rozmowy z Lille w sprawie obniżenia wspomnianej sumy.

Nicolò Schira dodaje także, że sam piłkarz jest w optymistyczny sposób nastawiony do możliwej przeprowadzki na Stadio San Paolo i ma oczekiwać od włoskiej drużyny otrzymania propozycji pięcioletniego kontraktu z gwarantowaną sumą zarobków wynosząca cztery miliony euro.

Poza nim na celowniku ekipy z Serie A mają znajdować się też tacy gracze jak Emmanuel Dennis z Club Brugge oraz Sardar Azmoun z Zenitu Sankt Petersburg. Obaj są wyceniany przez swoje kluby na zdecydowanie niższą kwotę niż 21-latek.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy