Napoli po Gary'ego Medela?

Napoli po Gary'ego Medela?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Football Italia

Gary Medel, pomocnik Sevilii znalazł się w orbicie zainteresowań włoskiego Napoli, które rozważa zakontraktowanie Chilijczyka po tym, jak przesądzony został transfer Waltera Gargano do Interu Mediolan.

25-latek jest bardzo wysoko ceniony u dyrektora sportowego "Azzurrich" Riccardo Bigona, dzięki któremu wcześniej wspomniany Gargano odszedł do ekipy Andrei Stramaccioniego.

Według hiszpańskich doniesień kontakt pomiędzy dwoma klubami miał już miejsce dużo wcześnie, zanim gracz Sevilli w 2011 roku przeszedł z Boca Juniors.
 
Oprócz "Pitbulla", nastoletni wychowanek River Plate, Ezequiel Cirigiano, to kolejny pomocnik, który łączony jest z przenosinami na Stadio SaPaolo po odejściu z drużyny Waltera Gargano.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy