Napoli porozumiało się z Callejónem. OFICJALNIE: Hiszpan pozostanie w klubie do końca sezonu

Napoli porozumiało się z Callejónem. OFICJALNIE: Hiszpan pozostanie w klubie do końca sezonu fot. SSC Napoli
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: SSC Napoli | CalcioMercato.com

Gennaro Gattuso poinformował po zwycięstwie odniesionym nad SPAL (3:1), że José Callejón pozostanie zawodnikiem Napoli jeszcze przynajmniej do definitywnego zakończenia trwających rozgrywek.

Doświadczony skrzydłowy był formalnie związany z ekipą ze Stadio San Paolo do końca czerwca i tym samym wspomniany wyżej mecz byłby ostatnim w jego wykonaniu w barwach „Partenopei”.

Szkoleniowiec Napoli postanowił jednak po zwycięskim meczu, w którym jedną z bramek zdobył José Callejón, rozwiać wszelkie wątpliwości i zapewnił, że Hiszpan podpisał już stosowny aneks do obowiązującego kontraktu, który pozwala mu reprezentować barwy włoskiego klubu do końca sierpnia.

- Cieszę się z gola strzelonego przez José, a przede wszystkim z tego, że doszedł do porozumienia z zespołem w kwestii przedłużenia umowy o dwa miesiące. To jest facet, który wiele już z siebie dał dla tej koszulki. Ten gest jest bardzo miły ze strony klubu, który w ten sposób wynagradza jego przywiązanie do barw - powiedział Gennaro Gattuso.

Media z Półwyspu Apenińskiego uważają jednak, że Napoli nie poniesie z tego tytułu zbyt dużych kosztów, ponieważ 33-latek będzie objęty jedynie ochroną ubezpieczeniową i nie zainkasuje za te dodatkowe dwa miesiące żadnych dodatkowych pieniędzy.

Wiele także na to wskazuje, że doświadczony skrzydłowy po tym okresie definitywnie rozstanie się z ekipą ze Stadio San Paolo i wróci do Hiszpanii.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Janusz Gol... wysłany na urlop Janusz Gol... wysłany na urlop Dugarry nazwał Messiego mającym 150 centymetrów wzrostu, półautystycznym chłopcem Dugarry nazwał Messiego mającym 150 centymetrów wzrostu, półautystycznym chłopcem OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Tafarę Madembo OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Tafarę Madembo Furman o krok od transferu do Hajduka Split Furman o krok od transferu do Hajduka Split Cracovia gotowa zapłacić milion złotych za korupcyjne grzeszki Cracovia gotowa zapłacić milion złotych za korupcyjne grzeszki RB Lipsk w otwartym sporze z Leeds United. Chodzi o przyszłość Augustina RB Lipsk w otwartym sporze z Leeds United. Chodzi o przyszłość Augustina

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy