Napoli pozyska piłkarza bezpośrednio z trzeciej ligi?!

Napoli pozyska piłkarza bezpośrednio z trzeciej ligi?! fot. jorono | Pixabay
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: ArenaNapoli| Pescarasport24.it

Na celowniku Napoli miał znaleźć się Salim Diakite. Chcą go jednak też inne zespoły na czele z Parmą.

Dobra postawa 20-latka na początku tego sezonu spowodowała, że zrobiło się wokół niego niemałe zamieszanie. Być może wkrótce zmieni zatem pracodawcę.

Pomimo tego, że występuje w klubie z Serie C, to i tak interesują się nim najmocniejsze włoskie zespoły. Najwięcej mówi się o nim w kontekście zaplecza włoskiej ekstraklasy.

Chęć sprowadzenia go przejawiają bowiem Pescara, Lecce i SPAL. Mogą one jednak mieć kłopot, ponieważ u siebie chcą go mieć również Parma oraz Napoli.

Szczególnie zespół spod Wezuwiusza wydaje się mocno zdeterminowany. Już jakiś czas temu włoskie media wspominały o możliwości takiego ruchu. Teraz mówi się o tym coraz więcej.

Wydaje się zatem, że decyzja będzie należeć ostatecznie do samego zawodnika. Na pewno, jeśli przeprowadzi się do Serie B, otrzyma więcej szans na regularną grę, z kolei Napoli może się okazać tylko stacją przesiadkową. 

Diakite występuje obecnie w Teramo. Od początku tego sezonu rozegrał 13 spotkań. W tym czasie zanotował jedną asystę.

Kontrakt wiąże go z obecnym klubem do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy