Napoli pozyska piłkarza bezpośrednio z trzeciej ligi?!

Napoli pozyska piłkarza bezpośrednio z trzeciej ligi?! fot. jorono | Pixabay
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: ArenaNapoli| Pescarasport24.it

Na celowniku Napoli miał znaleźć się Salim Diakite. Chcą go jednak też inne zespoły na czele z Parmą.

Dobra postawa 20-latka na początku tego sezonu spowodowała, że zrobiło się wokół niego niemałe zamieszanie. Być może wkrótce zmieni zatem pracodawcę.

Pomimo tego, że występuje w klubie z Serie C, to i tak interesują się nim najmocniejsze włoskie zespoły. Najwięcej mówi się o nim w kontekście zaplecza włoskiej ekstraklasy.

Chęć sprowadzenia go przejawiają bowiem Pescara, Lecce i SPAL. Mogą one jednak mieć kłopot, ponieważ u siebie chcą go mieć również Parma oraz Napoli.

Szczególnie zespół spod Wezuwiusza wydaje się mocno zdeterminowany. Już jakiś czas temu włoskie media wspominały o możliwości takiego ruchu. Teraz mówi się o tym coraz więcej.

Wydaje się zatem, że decyzja będzie należeć ostatecznie do samego zawodnika. Na pewno, jeśli przeprowadzi się do Serie B, otrzyma więcej szans na regularną grę, z kolei Napoli może się okazać tylko stacją przesiadkową. 

Diakite występuje obecnie w Teramo. Od początku tego sezonu rozegrał 13 spotkań. W tym czasie zanotował jedną asystę.

Kontrakt wiąże go z obecnym klubem do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy