Newcastle: Krótka lista kandydatów na nowego menedżera „Srok”

Newcastle: Krótka lista kandydatów na nowego menedżera „Srok”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Footmercato.net

Choć Saudyjski Fundusz Inwestycyjny wciąż nie przejął oficjalnie Newcastle United, media dalej rozpisują się na temat jego planów względem „Srok”. Portal Footmercato.net przedstawił listę kandydatów na nowego menedżera zespołu.

Zgodnie z doniesieniami francuskich dziennikarzy na krótkiej liście znajdują się trzy nazwiska: Mauricio Pochettino, Lucien Favre oraz André Villas-Boas.

Priorytetem dla Saudyjczyków ma być nawiązanie współpracy z Pochettino, co jest zbieżne z wcześniejszymi informacjami przekazywanymi przez inne źródła. Zdaniem Sky Sports Argentyńczyk, który pozostaje bezrobotny od momentu odejścia z Tottenhamu, mógłby liczyć w Newcastle na zarobki rzędu 19 milionów funtów brutto rocznie.

Jeśli Saudyjczykom nie uda się zwabić Pochettino na St James’ Park, mogą skupić się na zakontraktowaniu kogoś z pozostałej dwójki. Favre jest obecnie trenerem Borussii Dortmund, a Villas-Boas - Olympique’u Marsylia. Tak naprawdę nie wiadomo jednak, jak potoczą się ich losy w najbliższych miesiącach.

Footmercato.net nie pisze nic o Massimiliano Allegrim, którego nazwisko również wymieniano wcześniej w kontekście prowadzenia Newcastle.

Oczywiście zanim dojdzie do wielkiej rewolucji na St James’ Park, Saudyjczycy faktycznie muszą przejąć klub. Wciąż nie doczekaliśmy się oficjalnego komunikatu w tej sprawie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań: Transfer Radosława Murawskiego latem Lech Poznań: Transfer Radosława Murawskiego latem EURO 2020: Komunikat UEFA w sprawie Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] EURO 2020: Komunikat UEFA w sprawie Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Konrad Wrzesiński z atrakcyjną ofertą od Al-Merreikh Konrad Wrzesiński z atrakcyjną ofertą od Al-Merreikh Wisła Kraków: Tim Hall może trafić do uczestnika Ligi Europy Wisła Kraków: Tim Hall może trafić do uczestnika Ligi Europy Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Buffon do 44. roku życia w Juventusie?! Buffon do 44. roku życia w Juventusie?! OFICJALNIE: Kagawa wraca do gry po kilku miesiącach przerwy OFICJALNIE: Kagawa wraca do gry po kilku miesiącach przerwy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy