Newcastle: Krótka lista kandydatów na nowego menedżera „Srok”

Newcastle: Krótka lista kandydatów na nowego menedżera „Srok”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Footmercato.net

Choć Saudyjski Fundusz Inwestycyjny wciąż nie przejął oficjalnie Newcastle United, media dalej rozpisują się na temat jego planów względem „Srok”. Portal Footmercato.net przedstawił listę kandydatów na nowego menedżera zespołu.

Zgodnie z doniesieniami francuskich dziennikarzy na krótkiej liście znajdują się trzy nazwiska: Mauricio Pochettino, Lucien Favre oraz André Villas-Boas.

Priorytetem dla Saudyjczyków ma być nawiązanie współpracy z Pochettino, co jest zbieżne z wcześniejszymi informacjami przekazywanymi przez inne źródła. Zdaniem Sky Sports Argentyńczyk, który pozostaje bezrobotny od momentu odejścia z Tottenhamu, mógłby liczyć w Newcastle na zarobki rzędu 19 milionów funtów brutto rocznie.

Jeśli Saudyjczykom nie uda się zwabić Pochettino na St James’ Park, mogą skupić się na zakontraktowaniu kogoś z pozostałej dwójki. Favre jest obecnie trenerem Borussii Dortmund, a Villas-Boas - Olympique’u Marsylia. Tak naprawdę nie wiadomo jednak, jak potoczą się ich losy w najbliższych miesiącach.

Footmercato.net nie pisze nic o Massimiliano Allegrim, którego nazwisko również wymieniano wcześniej w kontekście prowadzenia Newcastle.

Oczywiście zanim dojdzie do wielkiej rewolucji na St James’ Park, Saudyjczycy faktycznie muszą przejąć klub. Wciąż nie doczekaliśmy się oficjalnego komunikatu w tej sprawie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia Jeppe Kjær wschodzącą gwiazdą duńskiego futbolu. 16-latek z dwoma rekordami [WIDEO] Jeppe Kjær wschodzącą gwiazdą duńskiego futbolu. 16-latek z dwoma rekordami [WIDEO] Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer „Polski Messi” zrzucił już 37 kilogramów. Był na testach w klubie [FOTO] „Polski Messi” zrzucił już 37 kilogramów. Był na testach w klubie [FOTO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy