Newcastle United ma główny cel transferowy na zimowe okno

Newcastle United ma główny cel transferowy na zimowe okno fot. charnsitr / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Northern Echo

Newcastle United nie zrezygnowało z chęci zatrudnienia reprezentującego barwy Leicester City Jamesa Maddisona - pisze „The Northern Echo”.

W trakcie letniego okna transferowego Newcastle United pozyskało trzech nowych zawodników: Alexandra Isaka, Svena Botmana oraz Nicka Pope'a, wydając na nich łącznie blisko 120 milionów euro. Ponad połowa tej kwoty poszła na transfer występującego do tej pory w Realu Sociedad Isaka.

Newcastle interesowało się również innymi piłkarzami, a jednym z nich był James Maddison. „Sroki” miały złożyć za niego Leicester City dwie propozycje. Pierwsza z nich opiewała na 40 milionów funtów, a druga na ponad 45 milionów. „Lisy” jej nie zaakceptowały.

Jak podaje „The Northern Echo”, Newcastle nie zamierza jednak składać broni i będzie próbowało sprowadzić do siebie 25-letniego ofensywnego pomocnika w zimowym oknie. 25-latek ma być ich głównym celem transferowym.

Newcastle interesuje się również Anthony'm Gordonem z Evertonu, ale na tym etapie podpisanie kontraktu z Maddisonem uważa się za bardziej opłacalne. Kontrakt jednokrotnego reprezentanta Anglii z Leicester jest ważny do 30 czerwca 2024 roku. Działacze „Lisów” na pewno będą chcieli go przedłużyć, więc wszystko będzie zależało od zawodnika.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy