Newcastle United z ofertą w wysokości 40 milionów euro za skrzydłowego

Newcastle United z ofertą w wysokości 40 milionów euro za skrzydłowego fot. chrisdorney / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Footmercato.net

Newcastle United zaoferowało 40 milionów euro za Jacka Harrisona - informuje Footmercato.net.

„Sroki” tego lata dokonały imponującego przechwytu transferu Svena Botmana, który miał już porozumienie z Milanem. Holender kosztował 45 milionów euro, z czego 37 milionów podstawy.

Oprócz stopera angielski klub sprowadził doświadczonego bramkarza w osobie Nicka Pope’a, dokonując jednocześnie wykupu Matta Targetta. Na tym włodarze nie chcą poprzestać.

Celami są Benjamin Šeško, Timo Werner czy James Maddison. Za tego ostatnio złożono nawet ofertę w wysokości 40 milionów funtów, ale została ona błyskawicznie odrzucona przez Leicester City.

Jak informuje Footmercato.net, tym razem Newcastle United zintensyfikowało starania o Jacka Harrisona. Za skrzydłowego Leeds United zaproponowano 40 milionów euro. „Pawie” nie przyjęły oferty, ale to nie oznacza, że zamykają Anglikowi drzwi do odejścia.

Powyższe źródło wyjaśnia, że oczekiwana jest kwota około 47 milionów euro.

25-latek w sezonie 2021/2022 wybiegał na boiska 38 razy. Swoją obecność zaznaczył 10 trafieniami i dwoma asystami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy