Neymar i Thiago Silva zlekceważyli zalecenia PSG? Piłkarze uciekli do Brazylii

Neymar i Thiago Silva zlekceważyli zalecenia PSG? Piłkarze uciekli do Brazylii fot. PSG
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Le Parisien | ESPN

Neymar i Thiago Silva postanowili opuścić Francję w obawie przed zakażeniem się koronawirusem i prywatnym samolotem udali się w podróż do Brazylii.

Dziennikarze „Le Parisien” przekonują, że obaj piłkarze Paris Saint-Germain zlekceważyli zalecenia klubu oraz francuskiego państwa w związku z panująca epidemią koronawirusa i na własną rękę udali się prywatnym samolotem w podróż do Brazylii.

Wspomniane źródło dodaje, że próbowało uzyskać oficjalną informację na ten temat u przedstawicieli zespołu, ale działacze pozostawili całą sprawę bez komentarza.

Nieco inne tło na całą sprawę rzuca z kolei ESPN, które uważa że ofensywny i defensywny zawodnik otrzymali zgodę ze strony władz PSG na powrót do rodzimego kraju jeszcze przed wprowadzeniem odgórnego zakazu dotyczącego opuszczania kraju.

Tym samym Neymar oraz Thiago Silva mieli być w Brazylii już we wtorek. Tymczasem partnerka defensora w tym samym czasie publikowała jeszcze wideo w mediach społecznościowych, będąc w Paryżu.

Warto także wspomnieć, że wcześniej sam gwiazdor PSG zachęcał wszystkich przy pomocy konta na Twitterze i Instagramie do przestrzegania wprowadzonych obostrzeń.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy