Neymar latem może odejść z PSG, ale wyklucza TEN kierunek transferu

Neymar latem może odejść z PSG, ale wyklucza TEN kierunek transferu fot. BW Press / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Santi Aouna

Neymar może po sześciu latach opuścić PSG i szuka dla siebie bezpiecznej przystani. Nie trafi do Arabii Saudyjskiej, o czym informuje Santi Aouna.

Kilka dni temu fani PSG zebrali się najpierw pod siedzią klubu, a później pod domem Neymara. W obu przypadkach wyrażali niezadowolenie wobec postawy poszczególnych zawodników i oczywiście oberwało się przy tym samemu Brazylijczykowi.

Od tamtej pory w mediach ruszyła narracja na temat potencjalnego odejścia 31-latka z zespołu mistrza Francji.

Choć do pewnego momentu władze stołecznego klubu chciały się go pozbyć, a ten stawiał opór, to teraz strony mówią jednym głosem, a celem będzie prawdopodobnie letni transfer atakującego.

Paris Saint-Germain wydaje się zdeterminowane, co sugeruje fakt, że są w stanie przystać nawet na wypożyczenia swojego asa z opcją wykupu.

Na razie nie wiadomo, jaki będzie potencjalny kierunek transakcji, choć tu pojawiają się przede wszystkim opcje z Premier League w postaci Manchesteru United, Chelsea oraz Newcastle United.

Niektóre media zaczęły sugerować, że gwiazdor może pójść drogą Cristiano Ronaldo i trafić na Bliski Wschód.

Santi Aouna informuje jednak, że Neymar takiego rozwiązania nie bierze pod uwagę. Wydaje się, że priorytetem jest pozostanie na Starym Kontynencie.

PSG, które pozyskało Brazylijczyka z FC Barcelony latem 2017 roku, zapłaciło za niego wtedy 222 miliony euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa: Historyczny wyczyn Dawida Drachala. Sięgnął czasów... Ernesta Wilimowskiego Raków Częstochowa: Historyczny wyczyn Dawida Drachala. Sięgnął czasów... Ernesta Wilimowskiego Mauricio Pochettino po porażce Chelsea z Aston Villą Mauricio Pochettino po porażce Chelsea z Aston Villą Bukayo Saka strollował Jamesa Maddisona, ale zemsta była słodka Bukayo Saka strollował Jamesa Maddisona, ale zemsta była słodka Mecz Ajax - Feyenoord przerwany. Gorszące sceny [WIDEO] Mecz Ajax - Feyenoord przerwany. Gorszące sceny [WIDEO] Legia Warszawa: Josué i Paweł Wszołek odpoczną. Wiadomo, kto kapitanem w meczu z Górnikiem Zabrze Legia Warszawa: Josué i Paweł Wszołek odpoczną. Wiadomo, kto kapitanem w meczu z Górnikiem Zabrze Raków Częstochowa: Letni nabytek mistrza Polski daje popis. Już hat-trick [WIDEO] Raków Częstochowa: Letni nabytek mistrza Polski daje popis. Już hat-trick [WIDEO] Cezary Kucharski podsumował dziennikarza. „Chwalił »Fryzjera«, a dziś deprecjonuje zwycięstwo Legii Warszawa” Cezary Kucharski podsumował dziennikarza. „Chwalił »Fryzjera«, a dziś deprecjonuje zwycięstwo Legii Warszawa”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy