N’Golo Kanté bliski przejęcia... klubu piłkarskiego

N’Golo Kanté bliski przejęcia... klubu piłkarskiego fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Piotr Trochimowicz
Piotr Trochimowicz
Źródło: Sacha Tavolieri

N’Golo Kanté prowadzi rozmowy, mające na celu zakup większości udziałów w belgijskim klubie Royal Excelsior Virton – informuje Sacha Tavolieri.

Dotychczasowy właściciel Flavio Becca z Luksemburga nie ukrywa chęci sprzedaży akcji. Obecnie zarządza jednocześnie klubem Swift Hesperange, a w przeszłości także F91 Dudelange.

N’Golo Kanté wraz ze swoimi współpracownikami kilka miesięcy temu odwiedził obiekty treningowe Royal Excelsior Virton i złożył korzystną ofertę obecnemu zarządowi klubu.

32-letni reprezentant Francji najprawdopodobniej dołączy w najbliższym czasie do Al-Ittihad, gdzie według doniesień Fabrizio Romano będzie zarabiał 100 milionów euro rocznie. Nie powinny się zatem pojawić wątpliwości na temat gwarancji finansowych.

Royal Excelsior Virton zajął w obecnym sezonie ostatnie miejsce w drugiej lidze belgijskiej i spadł na trzeci poziom rozgrywkowy. Wśród jego zawodników znajduje się William Rémy, były gracz Legii Warszawa.

N’Golo Kanté od 2016 roku występuje w Chelsea. Zdobył w swojej karierze dwa mistrzostwa Anglii, z czego pierwsze jeszcze w barwach Leicester City. Wygrał również Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Ponadto z reprezentacją Francji wywalczył mistrzostwo świata w 2018 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy