Nici z planów Manchesteru United. Bramkarz odmówił transferu

Nici z planów Manchesteru United. Bramkarz odmówił transferu fot. trabantos / Shutterstock.com
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Bild

W tym tygodniu Manchester United zamierzał zintensyfikować działania zmierzające do sprowadzenia Kevina Trappa, który jednak publicznie zadeklarował chęć pozostania w Eintrachcie Frankfurt.

„Czerwone Diabły” zamierzają uzupełnić kadrę o zawodnika, który byłby odpowiednim wsparciem w rywalizacji z Davidem De Geą. Napięte relacje klubu z Deanem Hendersonem, odbywającego wypożyczenie z Nottingham Forest, spowodowały, że drużynie potrzebna jest solidna opcja rezerwowa, mogąca w przyzwoitym stopniu zastąpić Hiszpana w razie absencji.

Działacze wpadli na pomysł, aby przekonać do takiego ruchu triumfatora ostatniej edycji Ligi Europy. Zachodziło przekonanie, że przedstawiona oferta finansowa jest zwyczajnie nie do odrzucenia. Anglicy mieli bowiem zaproponować czteroletni kontrakt z zarobkami w wysokości 11 milionów euro rocznie - to prawie trzykrotnie większa pensja od tej, jaką pobiera u obecnego pracodawcy.

32-latek, który doczekał się sześciu występów w reprezentacji Niemiec, potwierdził z kolei w rozmowie dla gazety „Bild”, że otrzymał ofertę od 20-krotnego mistrza kraju, decydując się ją odrzucić.

– To prawda, że pisemna oferta została do mnie dostarczona. Manchester United to jeden z największych klubów na świecie, lecz wczoraj przekazałem członkom zarządu obu stron, że zdecydowałem się na pozostanie w Eintrachcie – oznajmił golkiper.

Trapp występuje w ekipie „Orłów” od 2019 roku po zamknięciu rozdziału z Paris Saint-Germain. Przez dotychczasowy okres stawał między słupkami 261 razy.

Jego kontrakt wygasa za niespełna dwa lata.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy