Nicola Zalewski na kursie do wyjaśnienia najbliższej przyszłości

Nicola Zalewski na kursie do wyjaśnienia najbliższej przyszłości fot. Claudio Pasquazi/IPA/Sipa/PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Nicolò Schira

Nicola Zalewski zasiądzie wkrótce do stołu negocjacyjnego z Romą w kwestii ustalenia warunków przedłużenia wzajemnej współpracy - poinformował Nicolò Schira.

Wszechstronny zawodnik nieustannie rozwija drzemiące w nim umiejętności w strukturach rzymskiego zespołu. Dzięki temu przeszedł w nim poszczególne szczeble młodzieżowe i następnie zapracował sobie na uznanie samego trenera José Mourinho, który od drugiej połowy sezonu 2021/2022 regularnie stawia na pięciokrotnego reprezentanta Polski.

Częste występy 20-letniego piłkarza sprawiły, że znalazł się on w orbicie zainteresowań kilku czołowych europejskich klubów. Niektóre z nich pokusiły się nawet o wystosowanie ofert za wychowanka „Giallorossich”, ale ekipa ze Stadio Olimpico nie pochyliła się nad żadną z nich, ponieważ wiąże duże nadzieje na przyszłość z nominalnym bocznym pomocnikiem.

Ten stan rzeczy potwierdza między innymi Nicolò Schira, w którego opinii Nicola Zalewski powinien wkrótce zasiąść do stołu negocjacyjnego w celu ustalenia warunków przedłużenia współpracy z włoską drużyną.

AS Roma jest ponoć skłonna zaoferować utalentowanemu zawodnikowi zawarcie nowego kontraktu do 30 czerwca 2027 roku z otrzymaniem znaczącej podwyżki, ponieważ na mocy umowy obowiązującej do końca sezonu 2024/2025 inkasuje 500 tysięcy euro podstawy na rok.

20-latek wystąpił w trwających rozgrywkach w czterech spotkaniach i na razie nie wyróżnił się w nich strzeleniem gola czy zanotowaniem asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy