Nie tego oczekiwał Real Madryt. Raúl González podjął decyzję

2024-04-21 10:12:29; Aktualizacja: 2 miesiące temu
Nie tego oczekiwał Real Madryt. Raúl González podjął decyzję Fot. martin SC photo / Shutterstock.com

Real Madryt zamierzał kontynuować współpracę z Raúlem Gonzálezem w roli opiekuna Castilli. Coraz więcej wskazuje jednak na to, że dojdzie do rozstania. Hiszpan jest w pełni otwarty na możliwość poprowadzenia zespołu z topowej ligi - donosi „AS”.

Jeszcze nie tak dawno Real był stosunkowo spokojny o przyszłość 46-latka. Ten zapewniał, że skupia się na pracy z rezerwami, które borykają się w tym sezonie z problemami. Co więcej, w przeszłości odrzucił kilka gorących propozycji od innych klubów.

W ramach wielkiego szacunku, jakim darzy go Florentino Perez, otrzymał on jednak pełną decyzyjność w sprawie swej przyszłości. Jeśli na stole pojawi się jakaś ciekawa propozycja, to będzie mógł podążyć za wyzwaniem. Wiele wskazuje na to, że tak właśnie się stanie.

Raúl skupia się na dokończeniu sezonu w trzeciej lidzie, a potem prawdopodobnie usiądzie do rozmów z innymi klubami. Jak zapewnia „AS”, po namysłach otworzył się on całkowicie na zmianę otoczenia.

Rozstanie nie jest przesądzone, ale stanowi realny scenariusz. Wszystko zależy od otrzymanych latem propozycji. Z tym nie powinno być problemu.

Zainteresowanie usługami legendarnego napastnika wykazuje kilka zespołów z Bundesligi i LaLigi. Nie tak dawno Relevo.com poinformowało, że Sevilla umieściła go a krótkiej liście kandydatów.

***

Raúl González czołowym kandydatem na trenera dużego klubu z LaLigi. Ma chody u dyrektora sportowego

***

Po latach Raúl zrozumiał, że jego czas w piłce młodzieżowej dobiega końca. Nadszedł moment, by wykonać następny, bardzo ważny, krok w karierze.