„Nie, to nie jest błąd!”. Real Madryt zaskoczył w sprawie gwiazdora
2024-10-01 08:33:20; Aktualizacja: 1 rok temu
Real Madryt podał kadrę na mecz w ramach Ligi Mistrzów z Lille OSC. Znalazł się w niej Kylian Mbappé, który wedle niedawnych komunikatów miał wypaść nawet na trzy tygodnie. Niewykluczone, że francuski gwiazdor pojawi się na murawie już w najbliższą środę - donosi Guillermo Rai z Theathletic.com.
Real Madryt pokonał w siódmej kolejce LaLigi Deportivo Alavés. Bardzo dobrze zaprezentował się wówczas Kylian Mbappé, który po świetnej akcji zdobył swoją piątą bramkę w ligowym sezonie. Niestety, tuż po ostatnim gwizdku pojawiły się niepokojące wieści.
Nazajutrz klub potwierdził w oficjalnym komunikacie, że w przypadku 25-latka doszło do kontuzji uda. Pierwsze prognozy sugerowały, że czeka go do trzech tygodni przerwy. Na murawę miał wrócić przed rywalizacją z Borussią Dortmund.
„Królewscy” musieli sobie radzić bez Mbappé w derbowym starciu z Atlético Madryt zremisowanym ostatecznie 1:1. Niewykluczone, że na tym się skończy.Popularne
Najlepszy strzelec w historii Paris Saint-Germain znalazł się w kadrze meczowej na spotkanie w Lidze Mistrzów z Lille OSC, co jest naprawdę sporym zaskoczeniem. Wiele wskazuje również na to, że w najbliższą środę Carlo Ancelotti skorzysta z jego usług.
„Mbappé uda się jutro ze swoimi kolegami z drużyny do Lille. W klubie wyjaśniają, że ma »dobre przeczucia« i jutro ma wziąć udział w treningu z grupą. Wyjaśniają też, że w środę wszystkie strony zdecydują o jego udziale w meczu. Jeśli będzie zielone światło, nie będzie go na boisku przez cały mecz, ale nie jest wykluczone, że będzie mógł zagrać przez chwilę. Poza tym chce wspierać swoją drużynę w swojej ojczyźnie” - napisał Guillermo Rai z Theathletic.com.
📋✅ ¡Nuestros convocados!
— Real Madrid C.F. (@realmadrid) September 30, 2024
🆚 @losclive#UCL pic.twitter.com/IDDDNSyIh5










![Wejście smoka! Oskar Pietuszewski z wymarzonym debiutem w FC Porto [WIDEO]](img/photos/114641/170x113/pietuszewski.jpg)

![Zwycięski marsz przerwany. FC Barcelona gubi punkty w San Sebastian [WIDEO]](img/photos/107093/170x113/hansi-flick.jpg)
![Senegal mistrzem Afryki po raz drugi. Wygrana w cieniu skandalu [WIDEO]](img/photos/114171/170x113/senegal.jpg)

![Skandal w finale Pucharu Narodów Afryki. Piłkarze Senegalu zeszli z boiska [WIDEO]](img/photos/114640/170x113/xyz.jpg)


![Wejście smoka! Oskar Pietuszewski z wymarzonym debiutem w FC Porto [WIDEO]](img/photos/114641/90x60/pietuszewski.jpg)

![Zwycięski marsz przerwany. FC Barcelona gubi punkty w San Sebastian [WIDEO]](img/photos/107093/90x60/hansi-flick.jpg)
![Senegal mistrzem Afryki po raz drugi. Wygrana w cieniu skandalu [WIDEO]](img/photos/114171/90x60/senegal.jpg)

![Skandal w finale Pucharu Narodów Afryki. Piłkarze Senegalu zeszli z boiska [WIDEO]](img/photos/114640/90x60/xyz.jpg)





