Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa

Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Samuel Szczygielski [Meczyki.pl]

Na celowniku mającej bardzo ambitne plany Wieczystej Kraków miał znaleźć się Rafa Lopes - wynika z doniesień Samuela Szczygielskiego z Meczyki.pl.

W przeszłości Rafa Lopes triumfował w Pucharze Polski z Cracovią i zdobył tytuł mistrza kraju z Legią Warszawa. 32-letni Portugalczyk w sumie strzelił 20 goli w 82 meczach Ekstraklasy.

Obecnie jest zawodnikiem AEK-u Larnaka, w którego trykocie w tym sezonie trafił do siatki sześć razy, licząc wszystkie rozgrywki. Jego kontrakt z klubem zajmującym aktualnie drugie miejsce w tabeli cypryjskiej ekstraklasy obowiązuje tylko do końca maja i piłkarz może rozmawiać z chętnymi na jego wolny transfer.

Sprawa nie jest przesądzona, ale Samuel Szczygielski twierdzi, że może on dołączyć do Miedzi Legnica. Dziennikarz Meczyki.pl przedstawił też ciekawą informację dotyczącą innego polskiego klubu.

W kierunku Lopesa miała spoglądać również Wieczysta Kraków. Ten ponoć chce jednak występować wyżej i odrzucił propozycję.

Ostatnio Mateusz Borek połączył już z trzecioligowcem innego byłego napastnika Legii. Mowa o Carlitosie. Krakowianie ponoć mają na niego chrapkę, choć nie można zapominać, że 33-latek dopiero co dołączył do Astany. Nic nie jest wykluczone, natomiast może być go po prostu trudno stamtąd wyciągnąć już w tym roku.

Wieczysta jest liderem czwartej grupy III ligi. Jej przewaga nad drugą Siarką Tarnobrzeg wynosi 10 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Wtedy powrót do ŁKS-u będzie moim marzeniem”. Marcin Matysiak wyjaśnił, dlaczego wolał odejść „Wtedy powrót do ŁKS-u będzie moim marzeniem”. Marcin Matysiak wyjaśnił, dlaczego wolał odejść OFICJALNIE: Sylvinho i Pablo Zabaleta z albańskim obywatelstwem OFICJALNIE: Sylvinho i Pablo Zabaleta z albańskim obywatelstwem OFICJALNIE: Kadra Katalonii na mecz towarzyski z Panamą. Jest ciekawie! OFICJALNIE: Kadra Katalonii na mecz towarzyski z Panamą. Jest ciekawie! Wymiana bramkarzy z udziałem Łukasza Skorupskiego?! Wymiana bramkarzy z udziałem Łukasza Skorupskiego?! OFICJALNIE: Thiago Motta podjął decyzję OFICJALNIE: Thiago Motta podjął decyzję Lech Poznań potwierdził rozstanie z drugim piłkarzem [OFICJALNIE] Lech Poznań potwierdził rozstanie z drugim piłkarzem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Cracovia czyści. Odchodzi pięciu piłkarzy OFICJALNIE: Cracovia czyści. Odchodzi pięciu piłkarzy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy