Nie tylko Inter i Napoli. Roma też chce Götze

Nie tylko Inter i Napoli. Roma też chce Götze fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bild

Mario Götze może przenieść się do Serie A. O jego usługi zabiegają bowiem takie kluby jak Inter Mediolan i Napoli. Teraz w grze jest także Roma.

Letnie okno transferowe zbliża się wielkimi krokami. Z powodu pandemii koronawirusa dla wielu piłkarzy, którym kończą się kontrakty, będzie to niezwykle ważny moment. Do tej grupy zalicza się między innymi Mario Götze.

Jego umowa z Borussią Dortmund wygasa 30 czerwca 2020 roku i wydaje się, że nie zostanie przedłużona. O jego względy zabiegają niektórzy przedstawiciele Bundesligi, ale sam zawodnik skłania się raczej ku zagranicznej przeprowadzce. Jego docelowym kierunkiem mogą być Włochy.

Tam z kolei nie brakuje chętnych na jego usługi. Już wcześniej chciały go Inter Mediolan i Napoli, o czym pisaliśmy tutaj. Teraz do gry włączyła się też Roma. Nie jest to jednak świeża sprawa, ponieważ przedstawiciele ekipy z wiecznego miasta chcieli pozyskać Niemca już w zimie. 

Zdaniem prasy każda z tych ekip zdążyła się już skontaktować z otoczeniem piłkarza. Na razie doszło jednak wyłącznie do wstępnych rozmów. Ciężko zatem ferować, gdzie ostatecznie trafi.

Niemiec rozegrał w tym sezonie łącznie 19 meczów. Strzelił w tym czasie trzy bramki. Do swojego dorobku dorzucił asystę.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Rodman wysłał wiadomość do Andrei Petagnii. „Buldożer” ma do wypełnienia misję Rodman wysłał wiadomość do Andrei Petagnii. „Buldożer” ma do wypełnienia misję UEFA bezlitosna dla lidera tureckiej Süper Lig. OFICJALNIE: Trabzonspor wykluczony z europejskich pucharów UEFA bezlitosna dla lidera tureckiej Süper Lig. OFICJALNIE: Trabzonspor wykluczony z europejskich pucharów Bielik o kontuzji: Chyba jestem jednym z nielicznych, którzy zyskali na pandemii Bielik o kontuzji: Chyba jestem jednym z nielicznych, którzy zyskali na pandemii Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy