Nie tylko Manchester United. Kolejne dwa wielkie kluby Premier League wkraczają do gry o Milenkovicia

Nie tylko Manchester United. Kolejne dwa wielkie kluby Premier League wkraczają do gry o Milenkovicia fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: CalcioMercato.com

Nikola Milenković miał znaleźć się na celowniku Liverpoolu i Tottenhamu. Tak przynajmniej uważa CalcioMercato.com.

Coraz więcej jest przesłanek ku temu, że Nikola Milenković nie przedłuży wygasającego 30 czerwca 2022 roku kontraktu z Fiorentiną. Z tego też powodu wydaje się, że w lipcu opuści Stadio Artemio Franchi.

W lecie Włosi będą mieć bowiem ostatnią okazję ku temu, by zarobić na Serbie godziwe pieniądze. Tym bardziej że chętnych na jego usługi nie brakuje.

Już jakiś czas temu mówiło się o nim między innymi w kontekście przeprowadzki na Wyspy Brytyjskie. Tam chce go Manchester United. Okazuje się jednak, że to nie jedyny zespół z Anglii, który widzi u siebie środkowego obrońcę.

Według najnowszych doniesień włoskiej prasy do gry o podpis Milenkovicia włączyły się dwa kolejne podmioty. Są nimi Liverpool oraz Tottenham.

Obie te ekipy już od dłuższego czasu rozglądają się za wzmocnieniami w linii defensywnej, a ewentualne sprowadzenia Serba mogłoby na dobre zażegnać kłopoty związane z obsadzeniem pozycji środkowego obrońcy.

Zdaniem „CalcioMercato.com” poza wspomnianymi ekipa w grze jest jeszcze Inter Mediolan. Na Giuseppe Meazza miałby on ewentualnie wcielić się w rolę następcy Milana Skriniara. Co ciekawe Słowak również znajduje się na liście życzeń wspomnianej brytyjskiej trójki.

Milenković rozegrał w tym sezonie łącznie 27 spotkań. Jego dorobek to trzy gole i jedna asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy