Nie żyje Lukáš Lehnert. W marcu świętowałby 25. urodziny

Nie żyje Lukáš Lehnert. W marcu świętowałby 25. urodziny fot. Banik Ostrawa
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Banik Ostrawa

Lukáš Lehnert zmarł nagle i w niewyjaśniony okolicznościach niespełna trzy tygodnie przed świętowaniem 25. urodzin. Na co dzień reprezentował barwy trzecioligowego FC Hlučín.

Czeski futbol pogrążył się w smutku z uwagi na niespodziewaną śmierć wychowanka Baníka Ostrawa.

Lukáš Lehnert, występujący na co dzień w trzecioligowym FC Hlučín, cieszył się dobrym zdrowiem i na kilkanaście godzin przed śmiercią bawił się na balu.

Dlatego informacja o jego zgonie wywołała spore poruszenie. Obecnie nie są znane żadne dokładne okoliczności przedwczesnej śmierci blisko 25-letniego zawodnika.

Nominalny lewy obrońca rozpoczynał swoją przygodę z futbolem w juniorskich zespołach SK Kravaře. Następnie przeszedł do bardziej renomowanego Baníka Ostrawa, gdzie przeszedł wszystkie szczeble młodzieżowe aż do momentu dotarcia do drużyny rezerw.

Nie zdołał z niej przebić się do pierwszej ekipy. W tej sytuacji skorzystał z okazji i latem 2021 roku przeniósł się do FC Hlučín, z którym walczył w obecnych rozgrywkach o zameldowanie się na zapleczu krajowej elity.

Lehnert rozegrał 17 meczów w tym sezonie, strzelając w nich trzy gole i zaliczając dwie asysty. Ponadto wziął udział w sensacyjnym zwycięstwie swojego klubów nad faworyzowaną Viktorią Pilzno w Pucharze Czech (3:2).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] Al-Nassr gra z Al-Ahli: Znamy składy [OFICJALNIE]. Transmisja w polskiej telewizji Al-Nassr gra z Al-Ahli: Znamy składy [OFICJALNIE]. Transmisja w polskiej telewizji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy