Nie żyje Noah Gesser, 16-letni piłkarz Ajaksu

Nie żyje Noah Gesser, 16-letni piłkarz Ajaksu fot. Ajax Amsterdam
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: AFC Ajax | De Telegraaf

AFC Ajax poinformował o śmierci Noaha Gessera. Piłkarz w nadchodzącym sezonie miał występować w zespole U-17.

Noah Gesser do akademii młodzieżowej ekipy z Amsterdamu dołączył w 2018 roku. Wówczas „Synowie Bogów” wygrali o niego walkę z Feyenoordem Rotterdam. Od tego czasu zawodnik mocno się rozwinął.

16-latek był postrzegany jako szybki i utalentowany gracz, z dużym ciągiem na bramkę.

W piątek około godziny 19:30 podróżował z bratem samochodem. Nie wiedzieć czemu, w pewnej chwili pojazd zjechał na przeciwległy pas, po czym zderzył się czołowo z taksówką.

W wyniku wypadku śmierć poniósł zarówno piłkarz, jak i starszy od niego o dwa lata brat.

Drugi z kierowców został przewieziony do szpitala na badania kontrolne.

Ajax informuje o wielkiej tragedii i smutku, w jakim pogrążyli się wszyscy pracownicy klubu. Aby oddać cześć Gesserowi, flagi w ośrodku treningowym zostały opuszczone do połowy masztu.

Nim atakujący przybył do aktualnego mistrza Holandii, grał w Alphense Boys, Almere City i VVIJ.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy