Niecodzienna sytuacja w Niemczech. Kontuzjowany kierowca autokaru

Niecodzienna sytuacja w Niemczech. Kontuzjowany kierowca autokaru
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: Westfalenpost

Do zaskakującego wydarzenia doszło w trakcie niedzielnego meczu 2.Bundesligi pomiędzy Sankt Pauli a MSV Duisburg.

W pewnym momencie spotkania rozpędzony napastnik gospodarzy, Sami Allagui nie zdążył wyhamować po przeprowadzonym rajdzie i z impetem skierował się w kierunku osób znajdujących się w pobliżu ławki rezerwowej ekipy z Duisburga.

Wśród nich znalazł się kierowca autokaru, Martin Kuppers, który w wyniku zderzenia z Tunezyjczykiem doznał poważnego uszkodzenia żebra. Obrażenia okazały się na tyle poważne, iż osoba ta musiała zostać przetransportowana do szpitala w Hamburgu w celu opatrzenia obrażeń.

Warto jednakże zauważyć, iż gdyby Kuppers nie znalazł się na drodze zawodnika gospodarzy, piłkarz ten z bardzo dużą prędkością uderzyłby o ławkę rezerwowych, co mogłoby skoczyć się dlań bardzo poważną kontuzją.

Przyjezdni piłkarze zdołali jednak w porę powrócić do Duisburga, gdyż w porę udało im się znaleźć zastępstwo dla nieszczęśliwego kierowcy, dzięki czemu bez problemów pokonali liczącą niemal czterysta kilometrów trasę dzielącą oba miasta.

Samo spotkanie zakończyło się remisem (2:2), a jedną z bramek dla Sankt Pauli strzelił były reprezentant Polski, Waldemar Sobota, dla którego było to drugie trafienie w bieżącym sezonie zaplecza Bundesligi.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy