Niecodzienna sytuacja w Niemczech. Kontuzjowany kierowca autokaru

Niecodzienna sytuacja w Niemczech. Kontuzjowany kierowca autokaru
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: Westfalenpost

Do zaskakującego wydarzenia doszło w trakcie niedzielnego meczu 2.Bundesligi pomiędzy Sankt Pauli a MSV Duisburg.

W pewnym momencie spotkania rozpędzony napastnik gospodarzy, Sami Allagui nie zdążył wyhamować po przeprowadzonym rajdzie i z impetem skierował się w kierunku osób znajdujących się w pobliżu ławki rezerwowej ekipy z Duisburga.

Wśród nich znalazł się kierowca autokaru, Martin Kuppers, który w wyniku zderzenia z Tunezyjczykiem doznał poważnego uszkodzenia żebra. Obrażenia okazały się na tyle poważne, iż osoba ta musiała zostać przetransportowana do szpitala w Hamburgu w celu opatrzenia obrażeń.

Warto jednakże zauważyć, iż gdyby Kuppers nie znalazł się na drodze zawodnika gospodarzy, piłkarz ten z bardzo dużą prędkością uderzyłby o ławkę rezerwowych, co mogłoby skoczyć się dlań bardzo poważną kontuzją.

Przyjezdni piłkarze zdołali jednak w porę powrócić do Duisburga, gdyż w porę udało im się znaleźć zastępstwo dla nieszczęśliwego kierowcy, dzięki czemu bez problemów pokonali liczącą niemal czterysta kilometrów trasę dzielącą oba miasta.

Samo spotkanie zakończyło się remisem (2:2), a jedną z bramek dla Sankt Pauli strzelił były reprezentant Polski, Waldemar Sobota, dla którego było to drugie trafienie w bieżącym sezonie zaplecza Bundesligi.

Zobacz również

Lukaku i Smalling reagują na okładkę „Corriere dello Sport”. Redaktor naczelny gazety brnie dalej Lukaku i Smalling reagują na okładkę „Corriere dello Sport”. Redaktor naczelny gazety brnie dalej Grosicki zaoferowany Trabzonsporowi Grosicki zaoferowany Trabzonsporowi Niezgoda za ponad cztery miliony euro. Zimowy transfer?! Niezgoda za ponad cztery miliony euro. Zimowy transfer?! Legia Warszawa: Wielkie czystki na Łazienkowskiej. Pięciu zawodników ma odejść już zimą Legia Warszawa: Wielkie czystki na Łazienkowskiej. Pięciu zawodników ma odejść już zimą Mistrzostwa Świata: Nowy format kwalifikacji do turnieju w 2022 roku Mistrzostwa Świata: Nowy format kwalifikacji do turnieju w 2022 roku Cavani gotowy na wielki transfer do Atlético Madryt. Negocjacje rozpoczęte! Cavani gotowy na wielki transfer do Atlético Madryt. Negocjacje rozpoczęte!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy