Niedoszły reprezentant Polski „wielkim faworytem” transferowym dla Realu Madryt

Niedoszły reprezentant Polski „wielkim faworytem” transferowym dla Realu Madryt fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Relevo

Real Madryt swego czasu mocno naciskał na transfer Gabriela Sloniny. Według „Relevo” niedoszły reprezentant Polski był wręcz faworytem wicemistrza Hiszpanii.

Gabriel Slonina ma polskie korzenie, dlatego w przestrzeni publicznej pojawił się temat jego gry dla „Biało-czerwonych”.

Odwiedził go nawet ówczesny selekcjoner Czesław Michniewicz, który ofiarował mu okolicznościową koszulkę.

Choć wydawało się, że 19-latek będzie grał nad Wisłą, to ostatecznie postanowił skorzystać z propozycji Stanów Zjednoczonych. Ma już w swoim dorobku debiut w tym zespole.

Słonina w sierpniu 2022 roku zamienił Chicago Fire na Chelsea, a kwota transakcji wyniosła wtedy dziewięć milionów euro.

Od tamtej pory nie zdołał zadebiutować w pierwszej drużynie. Działacze przedstawiciela Premier League widzą w nim idealną inwestycję na przyszłość.

Obecnie przebywa na wypożyczeniu w belgijskim Eupen, gdzie zbiera cenne doświadczenie.

Okazuje się, że pomimo transferu do Chelsea, Słonina mógł wylądować w zupełnie innym miejscu. Był wielkim faworytem władze Realu Madryt - twierdzi „Relevo”.

Ostatecznie jednak doszedł do wniosku, że lepiej wyjdzie na przeprowadzce do Wielkiej Brytanii.

Od początku tego sezonu 19-latek wystąpił w 15 spotkaniach, a w tym czasie miał jedno czyste konto.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy